Sylwester Polsatu na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

Reklama

czw., 12/06/2018 - 10:43 -- koscielniakk

W tym roku impreza sylwestrowa Polsatu nie odbędzie się w Katowicach. Według nieoficjalnych doniesień, koncert ma zostać zorganizowany na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

 

Telewizja Polsat i Miasto Katowice przez trzy lata z rzędu wspólnie żegnały rok pod hasłem Sylwestrowa Moc Przebojów.

Wcześniej transmitowano imprezy z Gdyni (lata 2013-2014), z Warszawy (lata 2008-2012) i z Krakowa (lata 2006-2007).

Ostatniego dnia 2017 r. na scenie wystąpili m.in. Ewa FarnaSylwia GrzeszczakNatalia SzroederMichał WiśniewskiMesajahEnejGolec uOrkiestraPiersiFeelSebastian Riedel i CreeBoysWeekendMIGŁobuzyPiękni i Młodzioraz zagraniczne gwiazdy: Álvaro Soler, znany z hitu "Sofia"., holenderski zespół Vengaboysoraz Danzel(przebój "Pump It Up" 

Wiadomo już, że w związku z trwającym do 14 grudnia szczytem klimatycznym ONZ COP24 nie ma szans, by sylwester odbył się ponownie w Katowicach. Demontaż hal w okolicach Spodka zakończy się dopiero po Nowym Roku.

"Dziennik Zachodni" podaje, że złożono wniosek o organizację imprezy masowej na Stadionie Śląskim w Chorzowie na 60 tys. osób.

Michał Szpak w rozmowie z Party.pl ujawnił, że wystąpi na sylwestrze Polsatu. To spora niespodzianka - w ostatnich latach był jedną z gwiazd sylwestra TVP w Zakopanem, jest też trenerem programu Dwójki "The Voice of Poland".

Autor: 
--------------------
Źródło: 

Interia

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama