ISLAM TO PROPAGANDA PEDOFILII I FASZYZMU

Reklama

śr., 12/05/2018 - 08:07 -- zzz

Ślub to najważniejszy dzień w życiu. Jest on przypieczętowaniem miłości i wejściem na nową drogę życia. Niestety, w niektórych krajach nadal mają miejsce koszmarne wydarzenia.

 

 

 

W Jemenie doszło do ceremonii ślubnej, w której panna młoda miała 8 lat, a pan młody 40… Podczas nocy poślubnej, „panna młoda” zmarła z powodu krwotoku wewnętrznego, po tym jak została zgwałcona przez męża.

Proceder ten jest bardzo powszechny w tym kraju. Statystyki z 2012 roku pokazują, że ponad 25% kobiet mieszkających tam, wyszła za mąż przed ukończeniem piętnastego roku życia.

 

Z tego powodu wiele organizacji walczących o prawa dziecka i człowieka, domaga się, aby odejść od tej tradycji i zaprzestać tak barbarzyńskich zachowań wobec małych dziewczynek.

 

W obecnych czasach nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Mimo iż tradycje należy szanować, w tym przypadku, winno być zupełnie odwrotnie.  Na pierwszym miejscu należy stawiać dobro dziecka.

Trzeba podnosić świadomość społeczeństwa dotyczącą tego tematu, tak aby niepełnoletnie dziewczynki mogły spokojnie cieszyć się dzieciństwem, a nie przeżywać tortury serwowane przez dużo starszych mężczyzn.

 

 

z15168999Q.jpg

Islam wykorzystuje małżeństwo do ekspansji dlatego zakazuje małżeństw pomiędzy muzułmanką i niemuzułmaninem ale zezwala na związki muzułmanin - chrześcijanka, żydówka. Takie zasady skutecznie wspierają ekspansję islamu i pozyskiwanie nowych wyznawców. Według raportu na temat egipskich Koptów, 80 proc. Chrześcijan którzy przeszli w Egipcie na islam to młode kobiety - przyczyną większości konwersji na islam jest małżeństwo koptyjskiej chrześcijanki z muzułmaninem. 

 

 

 

Przepływ wiernych działa tylko w jedną stronę ponieważ zakazane są małżeństwa muzułmanka - niemuzułmanin dlatego egipskich Koptów jest coraz mniej. Zakłócona równowaga płci wśród egipskich Koptów sprawia, że koptyjscy mężczyźni nie mają partnerek i dzieci a to przyczynia się do jeszcze większego spadku odsetka egipskich Koptów. O skuteczności polityki islamu świadczy fakt, że blisko 80 proc. małżeństw pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami kończy się konwersją na islam jednego z małżonków.

https://www.arabwestreport.info/sites/default/files/pdfs/AWRpapers/paper52.pdf

 

Podobne prawo jak w Egipcie obowiązuje w większości krajów muzułmańskich. W Afryce Północnej jedynym krajem który zezwala na małżeństwa muzułmanki z niemuzułmaninem jest niewielka Tunezja, w pozostałych krajach muzułmańskich Afryki Północnej małżeństwa muzułmanki z niemuzułmaninem  są prawnie zakazane. 

https://www.arabwestreport.info/sites/default/files/pdfs/AWRpapers/paper52.pdf

W mediach głośny był przypadek reakcji egipskich muzułmanów na romans muzułmanki z chrześcijaninem.The Guardian podaje, że tłum spalił 7 chrześcijańskich domów. Chrześcijański mężczyzna zdołał uciec ale tłum wyciągną jego 70 letnią matkę z domu. Kobieta została pobita, rozebrana do naga i publicznie upokorzona. 

https://www.theguardian.com/world/2016/may/26/muslim-mob-in-egypt-strips-elderly-christian-woman-in-violent-attack

W Indiach muzułmanie przywiązali muzułmankę do drzewa za związek z niemuzułmaninem. Młoda dziewczyna była przez 5 godzin bita, kilka razy zemdlała. Rodzice dziewczyny poparli karę wymierzoną przez wioskę.

https://www.oneindia.com/india/bihar-18-year-old-muslim-girl-tied-tree-thrashed-being-love-2788702.html

 

Przyczyna takich zasad religijnych

Zwykle to mężczyźni dominują w związku a dzieci będą się identyfikowały z kulturą i religią ojca a nie matki dlatego niektóre kultury i religie pozwalają na małżeństwa mieszane swoich mężczyzn ale nie pozwalają na małżeństwa mieszane swoich kobiet. Zakaz związków muzułmanki z niemuzułmaninem sprawia, że zdecydowana większość małżeństw pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami kończy się konwersją rodziny na islam a dzieci z takiego związku będą wychowywane zgodnie z islamem. 

 

Wykorzystanie demografii do ekspansji ma poparcie elit w krajach muzułmańskich

Jasir Arafat, przywódca palestyńskiego ruchu wyzwoleńczego powiedział, że jego najlepsza bronią są macice arabskich kobiet. Mu’ammar al-Kaddafi, libijski przywódca powiedział , że islam opanuje Europę bez jednego wystrzału z broni palnej, bez rozlewu krwi czyli zrobi to dzięki demografii. 

https://www.haaretz.com/1.4782680

https://en.wikiquote.org/wiki/Muammar_Gaddafi

 

Izrael wobec ekspansji Islamu

W Izraelu, podobnie jak w państwach muzułmańskich prawo ogranicza związki międzywyznaniowe. Małżeństwo w Izraelu może być zawarte tylko pod nadzorem wspólnoty religijnej - w praktyce oznacza to, ograniczenie możliwości zawierania małżeństw Żydówek z Nieżydami. Izraelczycy wyjeżdżają poza granicę Izraela aby wziąć ślub międzywyznaniowy ale Izrael często odmawia takim małżeństwom prawa pobytu. Z ponad 3000 wniosków składanych co roku o prawo pobytu w Izraelu, tylko 1 proc. zostaje zaakceptowany.Izraelski Sąd Najwyższy podtrzymał prawo, które ogranicza Palestyńczykom zawierającym małżeństwa z obywatelami Izraela możliwość starania się o prawo do zamieszkania w Izraelu. Wklejam uzasadnienie wyroku Izraelskiego Sądu Najwyższego.Przestrzeganie praw człowieka nie może doprowadzić do "narodowego samobójstwa" - napisał w uzasadnieniu decyzji sędzia Grunis.

https://en.wikipedia.org/wiki/Marriage_in_Israel

https://wiadomosci.wp.pl/uciekaja-z-izraela-na-cypr-by-wziac-slub-6036648279880833a

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-nie-zgadza-sie-na-mieszane-malzenstwa/4cft0

Ekspansja w Europe

Strategia wyniesiona z krajów muzułmańskich sprawdza się również w Europie. 100 tys. ludzi w Wielkiej Brytanii przeszło na islam, większość z tych osób to młode białe kobiety to oznacza, że kilkadziesiąt tysięcy młodych Brytyjczyków straciło potencjalne partnerki. Liczne konwersje młodych brytyjskich kobiet na islam zwiększają przyrost naturalny brytyjskich muzułmanów i zmniejszają przyrost naturalny ludności niewyznającej islam.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-1343954/100-000-Islam-converts-living-UK-White-women-keen-embrace-Muslim-faith.html

Brytyjska Rada Muzułmanów (Muslim Council of Britain) przygotowała raport z którego wynika że liczba muzułmanów w Wielkiej Brytanii niemal podwoiła się między 2001 a 2011 rokiem. Obecnie muzułmanie stanowią około 5 proc. ludności UK, w grupie wiekowej od 5 do 15 lat ponad 8 proc. a w grupie do 4 lat ponad 9 proc. ludności. W 2001 roku muzułmanie stanowili 3% ludności Wielkiej Brytanii. 

https://wbi.onet.pl/liczba-muzulmanow-w-wielkiej-brytanii-niemal-podwoila-sie-w-ciagu-dekady/x3f63

We Włoszech, liczba muzułmanów wzrosła z 2 tys. w 1970 roku do 2 mln w 2015 roku.

https://www.express.co.uk/news/world/727148/Migrant-crisis-Muslims-Italy-population-2-000-2-MILLION

W Austrii, odsetek muzułmanów wzrósł z 4 proc. w 2001 roku do 8 proc. obecnie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Austria

https://derstandard.at/2000062250127/Studie-Acht-Prozent-der-Bevoelkerung-sind-Muslime

 

O skuteczności islamu w Europie świadczy fakt, że według prognoz z 2010 roku liczba muzułmanów w Austrii miała wynieść 370 tys. w 2020 roku - jest rok 2018 a liczba muzułmanów w Austrii wynosi 700 tys. 

Prognoza z 2010 roku 

https://www.ijesd.org/papers/29-D438.pdf

 

Przenoszenie sprawdzonej strategii do Polski 

Znany jest przypadek młodej Ukrainki która w wieku 14 lat została przekonwertowana w Warszawie na islam wbrew woli rodziców, dziewczyna zerwała kontakt z rodzicami i została umieszczona w pogotowiu opiekuńczym.Aktualnie 16-letnia dziewczyna przebywająca w pogotowiu opiekuńczym składa do sądu pisma, które mają m.in. na celu udzielenie jej zgody na wyjazd na wakacje z nieznaną osobą, prawdopodobnie z Czeczenii. Ogłosiła też, że chce wyjść za 20-letniego muzułmanina i urodzić mu dzieci. Rodzice twierdzą, że konwersja została dokonana w Warszawskiej szkole w której było wielu muzułmańskich uczniów i jeden nauczyciel muzułmanin.

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/przez-szkole-nasza-corka-zostala-islamistka-material-programu-alarm-aa-rk2a-KxjP-E1aN.html

https://vod.tvp.pl/video/alarm,09082018,38141288

Ze statystyk na stronie rządowej wynika że przytłaczająca większość imigrantów w Polsce którzy przyjechali z krajów muzułmańskich to mężczyźni

W pierwszej połowie tego roku, Polska przyjęła 2980 imigrantów z Bangladeszu. Z tej grupy kobiety to zaledwie 43 osoby czyli 1.44 proc. wszystkich osób które przyjechały do Polski z Bangladeszu. Z Pakistanu przyjęliśmy 420 osób w pierwszej połowie tego roku, zaledwie 14 to kobiety

https://www.mpips.gov.pl/analizy-i-raporty/cudzoziemcy-pracujacy-w-polsce-statystyki/

PEW Research Center podaje, że 82 proc. Bengalczyków popiera szariat a 36 proc. popiera karę śmierci za apostazji. Można przyjąć założenie, że udzie którzy przykładają tak dużą wagę do religii będą się starać się dokonywać konwersji religijnych w Polsce tak jak to się dzieje w krajach zachodnich. 

https://www.pewforum.org/2013/04/30/the-worlds-muslims-religion-politics-society-beliefs-about-sharia/

 

 

 

 

 

 

Przypomnijmy:

Chiński rząd traktuje islam jak chorobę umysłową. „Ci, którzy trafiają do naszych ośrodków, to ekstremiści, których umysły zostały zainfekowane groźną ideologią. W związku z tym muszą zostać poddani hospitalizacji na specjalnym, zamkniętym oddziale. Jeśli pozwolimy na dalsze rozprzestrzenianie się religijnej propagandy opartej na fałszywych wierzeniach i agresji, narazimy kraj na ogromne niebezpieczeństwo” – takie tłumaczenia to standard w przekazach publicznych. Przedstawiają islam jak chorobę umysłową, w dodatku taką, która nie daje żadnej gwarancji wyleczenia, jak depresja czy uzależnienie.

 

 

Naukowcy z Oxfordu uważają, że islamski fundamentalizm może zostać zaliczony do chorób psychicznych. Według ich słów w niedalekiej przyszłości neurobiolodzy zaczną leczyć muzułmanów podzielających skrajne poglądy jako ludzi z zaburzeniami psychicznymi – jak podaje The Times.

Pracownica Uniwersytetu w Oxfordzie Caitlyn Taylor oznajmiła, że naukowcy już opracowują naukową metodę leczenie islamskiego fanatyzmu. Według jej słów religijne poglądy niektórych ludzi wymagają medycznej interwencji. – podaje Russia Today.

„To, co dla jednego człowieka wydaje się normalnym, dla innego może być niedopuszczalnym. Ludzi z tymi lub innymi przekonaniami można wyleczyć, choć brzmi to zaskakująco. Na przykład, jeśli człowiek zaczął podzielać radykalne poglądy wskutek wpływu jakiegokolwiek kultu, możemy zrobić tak, by przestał postrzegać to jako swój osobisty wybór i potem przystąpić do jego leczenia. Niewątpliwie pewne przekonania negatywnie wpływają na nasze społeczeństwo.” – powiedziała Taylor.

Dodała także, że mowa jest nie tylko o skrajnych poglądach niektórych wyznawców islamu, ale i przejawów agresji w domu: „To tyczy się także innych destruktywnych przekonań np. że bicie dzieci jest normalne. Podobne wzorce ludzkich zachowań przynoszą wiele szkody, ale dotychczas nie zostały uznane za zaburzenia psychiczne.”

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama