Holenderskie pary homoseksualne będą mogły skorzystać w klinikach z pomocy surogatki

Reklama

ndz., 11/18/2018 - 19:24 -- zzz

Homoseksualni mężczyźni, którzy chcą zostać ojcami, nie będą musieli już dłużej podróżować za granicę, aby skorzystać z pomocy surogatek zapładnianych z użyciem metody in vitro – informuje program telewizyjny De Monitor.

 

 

Przynajmniej dwie kliniki oferujące in vitro wprowadzą do swojej oferty usługę skierowaną do gejowskich par. W jednej z nich, w Leiderdorp, pojawi się możliwość zapłodnienia jajeczek surogatki, zaś w drugiej, w Elsendorp, konieczne będzie dostarczenie jajeczek od członka rodziny, np. siostry (celem jest lepsze dopasowanie genetyczne).

 

Centrum płodności w Zwolle oraz szpital VU w Amsterdamie również rozważają wprowadzenie terapii in vitro z udziałem surogatki. dedykowanej parom homoseksualnym.

„To duży krok naprzód. Ta wiadomość oznacza, że pary homoseksualne będą mogły mieć dziecko, zaś przyszłe surogatki otrzymają wsparcie najlepszych ginekologów” – przekazał Luc Nibbeling z fundacji Meer dan Gewenst, która wspiera homoseksualnych rodziców.

Jak ujawniono w programie, każdego roku kilkadziesiąt homoseksualnych par zgłasza się do lekarzy, bo chce mieć dziecko.

 

Przypomnijmy: 

"70 proc. zachorowań na AIDS dotyczy pederastów. Pederaści żyją średnio 20 lat krócej. 31 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowana. Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej".

Dewianci nie odpuszczają i będą rozwieszać nieprzyzwoite zdjęcia i propagować zachowania homoseksualne i transseksualne. W ten sposób niszczą poczucie wstydu u dzieci, poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie i teraz również w Polsce. 

Naszą intencją jest poinformowanie rodziców, że celem edukacji seksualnej jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu dla pedofilów. 

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

maganpolonia/plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama