26 października środowiska LGBT w 211 placówkach oświatowych będą propagować dewiacje seksualne

Reklama

wt., 10/23/2018 - 21:34 -- zzz

Środowiska LGBT zamierzają na wielką skalę indoktrynować i deprawować dzieci. W ramach tzw. „Tęczowego Piątku” 26 października na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty.

W aż 211 placówkach pojawią się materiały związane z homoseksualizmem. Jak przekonuje Kampania Przeciwko Homofobii, każda szkoła może zdecydować, jak będzie wyglądał „Tęczowy Piątek”. Organizacja przekaże swoje materiały.

– Tego dnia dorośli i rówieśnicy dają wyraźny sygnał młodym osobom LGBTQI, że mogą na nich liczyć – tłumaczy przedstawicielka KPH.

Będzie to już trzecia edycja zboczeńców seksualnych i rozmaitych dewiantów, którzy roszczą sobie prawo wychowania cudzych dzieci, albowiem sami ich nie posiadają. 

Przypomnijmy: 

"70 proc. zachorowań na AIDS dotyczy pederastów. Pederaści żyją średnio 20 lat krócej. 31 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowana. Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej".

Dewianci nie odpuszczają i będą rozwieszać nieprzyzwoite zdjęcia i propagować zachowania homoseksualne i transseksualne. W ten sposób niszczą poczucie wstydu u dzieci, poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie i teraz również w Polsce. 

Naszą intencją jest poinformowanie rodziców, że celem edukacji seksualnej jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu dla pedofilów. 

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama