MEROSTWO PARYŻA UCZY IMIGRANTÓW, JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ POTRZEBY FIZJOLOGICZNE. NAKRĘCILI KLIP

Reklama

pt., 09/21/2018 - 23:08 -- zzz

Zdziczenie i wstecznictwo. Tak można określić współczesny Paryż. Imigranci są wszędzie i wszędzie śmierdzi moczem, kałem i niepraną garderobą. Migranci mieszkają w parkach, na ulicach, w bramch, pod mostami i gdzie popadnie. W dzień i wnocy po ulicach Paryża snują się Arabowie i murzyni. 80% imigrantów nie pracuje, ponieważ w większości to analfabeci nie przydatni na rynku pracy, ale za to mają ciche przyzwolenie od władz na przestępczość, bo sam socjal nie wystarczy, aby zaspokoić wszystkie potrzeby roszczeniowych "osadników", których przywlekła lewicowa władza. 

 

 

Socjaliści rządzący Paryżem mają do rozwiązania nie lada problem. Mieszkańcy miasta załatwiają swe potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie – na chodnik, na jezdnię, pod bramami etc. Merostwo postanowiło więc nakręcić film mający zniechęcić ich do tego.

„Nie sikaj w Paryżu” – taki jest tytuł tego wiekopomnego dzieła, które zafundowali miastu socjaliści z Rady Miejskiej. W klipie występuje aktorka Swann Perisse, która m.in śpiewa z sedesu, owija się papierem toaletowym, kuca i wyczynia rożne harce mające nawiązywać do oddawania moczu. A ekipa śpiewa: „Kim jest ten mężczyzna, który stojąc pod ścianą otwiera swój rozporek?”. I refrenik: „Nie sikaj w Paryżu”

Isabelle Balkany urzędniczka w podparyskim Levallois komentuje: „Paryż Miasto Świateł, twój upadek na dno wciąż trwa”.

To kolejna akcja mająca rozwiązać ów naglący problem. Kilka tygodni wcześniej władze miasta rozpoczęły instalacje publicznych otwartych pisuarów, w które na oczach przechodniów można załatwić swe potrzeby. Przy okazji, jak to u lewaków wybuchła awantura o to, że te pisuary oznaczają dyskryminację kobiet, bo nie mają one jak się do nich załatwiać. Radykalne feministki rozwiązały problem w sposób rewolucyjny. Wrzuciły do pisuarów zakrwawione podpaski i zalały je betonem. 

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama