JACEK JAŚKOWIAK NARZUCA POZNANIAKOM SWOJĄ SKRAJNĄ IDEOLOGIĘ LGBT

Reklama

sob., 08/11/2018 - 09:40 -- zzz

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak za publiczne pieniądze zorganizował zlot homosseksualistów i transeksualistów - tzw. "Paradę Równości". Na tę okoliczność prezydent zlecił wywieszenie tęczowych flag na budynkach użyteczności publicznej, a także wydał dyspozycję państwowemu przedsiębiorstwu MPK wywieszenia na tramwajach chorągiewek LGBT.

 

 

To kolejny pomysł władz stolicy Wielkopolski na narzucanie Poznaniakom ideologi LGBT. 5% skrajnych środowisk homoseksualnych narzuca reszcie społeczeństwa swoją ideologię. Takiego upokorzenia Poznaniacy nie doznali od czasu II Wojny Światowej, kiedy Niemcy zawiesili w Poznaniu hitlerowskie flagi ze swastyką.

 

Marsz Równości w Poznaniu

 

Poznańskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne opublikowało na swoim profilu na Facebooku komunikat:

"Tęczowe chorągiewki, które pojawiły się dzisiaj na poznańskich tramwajach, wywołały wiele kontrowersji i burzliwych emocji. Przeważały wśród nich głosy negatywne. Te krytyczne opinie docierały do nas ze strony pasażerów, których zdanie najbardziej dla nas się liczy, bo komunikacja jest dla ludzi i jesteśmy szeroko otwarci na ich potrzeby i oceny. Szanujemy również opinie naszych motorniczych, którzy wyrazili swoją dezaprobatę wobec takiego przedsięwzięcia biznesowego. Dlatego podjęliśmy decyzję o zdjęciu tęczowych chorągiewek".

W piątek na ulice Poznania wyjechało 180 tramwajów ozdobionych tęczowymi flagami. Flagi zawisły również na jednej z głównych ulic miasta. Wszystko z okazji piętnastego Marszu Równości, który po raz pierwszy przejdzie pod patronatem prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka-gorącego entuzjasty szerzenia homoseksualizmu i zwolennika islamizacji Poznania.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama