NAGI MĘŻCZYZNA NA S11 W DRODZE NA "PARADĘ RÓWNOŚCI" W POZNANIU?

Reklama

pt., 08/10/2018 - 11:45 -- zzz

Nagi mężczyzna biegał na drodze ekspresowej nr 11 między Poznaniem i Kórnikiem. Wskakiwał na samochody, i obnażał się przed kierowcami samochodów. Ruch całkowicie został wstrzymany. Według światków mógł być to "pielgrzym" udający się na "Paradę Równości", która ma odbyć się w sobotę w Poznaniu. Zbulwersowani kierowcy wezwali na miejsce policję i pogotowie.

 

Zdjęcie użytkownika MotoSygnały.

- Kierowcy obezwładnili mężczyznę. Wezwani policjanci zdecydowali o przewiezieniu go do szpitala. Tam okazało się, że jest pijany i ostatecznie trafił do izby wytrzeźwień - powiedział mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

W miejscu zatoru potrącony został kierowca ciężarówki, który wyszedł z auta, aby pogapić się na golasa - podaje Radio Poznań. Życiu kierowcy nic nie zagraża.

Przypomnijmy:

W sobotę pod patronatem prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka odbędzie się "Parada Równości", w której prezydent wraz ze swoimi "przyjaciółm" osobiście weźmie udział.

Przeciwko zlotowi gejów, lesbijek zaprotestowały środowiska prawicowe. W Poznaniu pojawił się bilbord z napisem:

"Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej" - tej treści wywieszono bilbord w Poznaniu. Pojawił się on na kilka dni przed planowanym Marszem Równości, który przejdzie ulicami miasta w tę sobotę.

 

 

"70 proc. zachorowań na AIDS dotyczy pederastów. Pederaści żyją średnio 20 lat krócej. 31 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowana. Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej" - takie informacje umieszczono na billboardzie i opatrzono zdjęciem pederastów trzymających tęczową flagę.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama