Polscy podróżnicy stworzyli usługę wynajmu mobilnego urządzenia WiFi

Reklama

wt., 07/17/2018 - 08:40 -- zzz

Każdy, kto potrzebuje Internet za granicą może wynająć od XOXO WiFi mobilne WiFi na wybrany okres, za z góry określoną kwotę. Koszt jest wielokrotnie niższy niż w roamingu.

 

 

W odległych miejscach na świecie korzystanie z Internetu może być prawdziwą katorgą. Międzynarodowy roaming jest wygodny, bo wystarczy włączyć usługę sieci mobilnej w swoim telefonie i już, można korzystać z Internetu. Jednak poza krajami UE taka usługa jest absurdalnie droga. Wykorzystanie 1 GB transferu to koszt nawet kilkunastu tysięcy złotych. Po powrocie z egzotycznego kraju, rachunek za abonament telefoniczny może być szokiem dla wielu podróżników. Tańszą opcją jest wyszukiwanie sklepu z kartą SIM. Ale dla osób, które od pierwszych godzin pobytu w nieznanym chcą mieć dostęp do sieci – może być to bardzo uciążliwe. W wielu egzotycznych krajach znalezienie od razu sklepu z kartami SIM może być trudne.

Internet za granicą – polskie XOXO WiFi

Alternatywa? Polskie urządzenie od XOXO WiFi, które może zapewnić kontakt w ponad 100 krajach.

Internet za granicą

XOXO WiFi

 

 

– Planując urlop w Azji, wyjazd biznesowy do USA czy też podróż dookoła świata –możesz skorzystać z usługi i cieszyć się nielimitowanym dostępem do poczty, social mediów czy nawigacji, a po powrocie do kraju nie zaskoczy Cię wysoki rachunek – tłumaczy Katarzyna Banasiak, założycielka PW Network.

Wystarczy na stronie www.xoxowifi.com określić czas, kierunek wyjazdu i preferowaną opcję dostawy. Dzięki tym kilku prostym krokom możemy pozostać online podczas każdej podróży.

Internet za granicą

XOXO WiFi

 

 

Internet za granicą – możliwość kupienia urządzenia na własność 

PW Network współpracuje z biurami podróży, hotelami, urzędami, blogerami oraz podróżnikami z całego świata.

– Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę wykupu urządzeń na własność. Wiele z nich niemal non stop organizuje wyjazdy zagraniczne, więc ciągły wynajem był niewygodny. Możliwość kupienia urządzenia na własność daje ogromną niezależność naszym klientom – mówi Katarzyna Banasiak. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, dlatego zapewniamy również łatwe w użyciu panele administracyjne, gdzie każda firma sama

Autor: 
xxx
Źródło: 

generacjasmart.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama