ANASTAZJA MAJCHER NIE ŻYJE. TAJEMNICZA SMIERĆ PRAWICOWEJ DZIENNIKARKI

Reklama

wt., 06/19/2018 - 11:42 -- zzz

Dotarła do nas szokująca i przejmująca wiadomość. Anastazja Majcher, prawicowa działaczka, dziennikarka Programu 7 oraz TAKT.TV, nie żyje. Tę smutną wiadomość przekazał mąż Anastazji, Marek Majcher, mężczyzna który został posądzony przez prokuraturę o próbę dokonania zamachu na Bronisława Komorowskiego z użyciem krzesła. Rzekomego zamachu miał się dopuścić podczas kampanii prezydenckiej w roku 2015. Rodzina Majcherów od lat zmaga się z nękaniem, a kilka miesięcy temu informowali nawet, że zostali pobici przez policjantów (ZOBACZ NAGRANIE).

 

 

Na prośbę rodziny, w imieniu rodziny oraz swoim chcę poinformować, że moja ukochana małżonka Anastazja Majcher z domu Olszewska w wieku 22 lat zginęła tragicznie dnia 14 czerwca 2018 roku w godzinach porannych. W tym czasie nie było mnie z nią, gdyż byłem na spotkaniu z adwokatem w związku z uporczywym nękaniem mojej rodziny od ponad pół roku przez zorganizowaną grupę przestępczą. Przebieg tego procederu można było śledzić w naszych audycjach na żywo na kanale Telewizja Wolnych Polaków TWP1 oraz w reportażach telewizji Program 7 i TAKT.TV – informuje Marek Majcher. Dalej tłumaczy, że od kilku miesięcy w jego życiu oraz w życiu Anastazji pojawił się „detektyw” Krzysztof Rutkowski.

 

 

 

 

 

Po 13 kwietnia 2018 roku, czyli od napaści na mnie i moją rodzinę, do grupy tej dołączył Krzysztof Rutkowski, który bezprawnie wyznaczył nagrodę za wskazanie miejsca naszego pobytu; na terenie Polski 5 tysięcy złotych; na terenie Czech 2 tysiące euro. W swoich konferencjach prasowych szkalował nas podając publicznie nieprawdziwe informacje.

Mąż zmarłej Anastazji podkreśla, że okoliczności śmierci żony są mu znane, ale nie może ich podać z powodu tajności postępowania, które toczy się w jej sprawie.

Marek Majcher prosi o uszanowanie trudnego czasu w jego życiu i w życiu całej rodziny Anastazji.

OBEJRZYJ: Międlar, Korczarowski, Osadowski i Rola o Inicjatywie PRZECIW CENZURZE i zatrzymaniu Marka Majchera podczas spotkania niezależnych twórców internetowych

Przypomnijmy, że w styczniu bieżącego roku, Anastazja Majcher, wraz z mężem brała udział w spotkaniu niezależnych dziennikarzy – Inicjatywa Przeciw Cenzurze. Na spotkanie wkroczyli funkcjonariusze policji, którzy w tajemniczych okolicznościach aresztowali Marka Majchera. Wieczorem, tego samego dnia, Anastazja Majcher, wspólnie z Piotrem Korczarowskim, Marcinem Osadowskim i Jackiem Międlarem, wzięła udział w programie na żywo wRealu24, który poprowadził Marcin Rola. Anastazja Majcher nie przebierała w słowach, potępiała panującą cenzurę w Internecie oraz wszelkie imperializmy, które zagrażają naszej Ojczyźnie.

 

Autor: 
----
Źródło: 

wprawo.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama