Policja znalazła nastolatkę, którą napastował transseksualista Rafalala. Groził jej wybiciem zębów

Reklama

wt., 04/17/2018 - 08:19 -- zzz

Komenda Rejonowa Policji w Warszawie IV dotarła do dziewczynki, którą kilka dni temu wulgarnie zaatakował transseksualista – Rafalala. Nastolatka poinformowała policjantów, że groził jej „wybiciem zębów” – podało „Do Rzeczy”.

Internet obiegło nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy...

Podobny obraz

W miniony weekend zostało opublikowane to nagranie, na którym przebrany za kobietę mężczyzna o pseudonimie Rafalala atakuje nastolatkę, wykrzykuje wulgaryzmy, nie pozwala jej odejść. Wyzywa dziewczynkę i oblewa ją kawą. 

 

To wydarzenie Rafalala nagrał aparatem w telefonie komórkowym, a potem umieścił w sieci. W materiale zaznacza, że zareagował emocjonalnie, bo dziewczynka miała się z niego śmiać. 

Szef MSWiA Joachim Brudziński odniósł się do sprawy na Facebooku i polecił zbadanie sprawy Komendantowi Głównemu Policji. 

Z podanych informacji „Do Rzeczy” wynika, że stołeczni policjanci ustalili tożsamość napadniętej nastolatki. 

Nastolatka, jak podaje gazeta, miała powiedzieć policjantom, że zdarzenie miało dłuższy przebieg niż zarejestrowany kamerą. Rafalala już po wyłączeniu telefonu miał grozić nastolatce przemocą, grozić, że „następnym razem powybija jej zęby”.

Funkcjonariusze policji ustalili, że po nagłośnieniu całej sytuacji Rafalala miał szukać w internecie informacji o dziewczynce, próbując poznać jej personalia.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

Do Rzeczy/plportalpl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama