Znany YouTuber "Apetor" utopił się

Reklama

ndz., 11/28/2021 - 21:23 -- zzz

Policja ujawniła nazwisko zmarłego. To Tor Eckhoff stracił życie w wypadku utonięcia w piątek rano, policja pisze w komunikacie prasowym.

57-letni Eckhoff został zabrany do szpitala Ullevål helikopterem pogotowia ratunkowego. Pierwsza wiadomość była taka, że ​​woła o pomoc i ostatecznie został wyciągnięty z wody przez nurków.

 

Dziura w lodzie

Policja powiedziała wcześniej, że w miejscu, w którym znaleźli 57-latka, wycięto dziurę w lodzie i że był sam, kiedy zdarzył się wypadek.

- Eckhoff został przewieziony lotniczą karetką do szpitala Ullevål, gdzie niestety zmarł w sobotę 27 listopada. Krewni są świadomi, że nazwisko jest publikowane, mówi policja.

57-latek mieszkał w Sandefjord i był dobrze znaną postacią na YouTube , gdzie miał ponad milion subskrybentów. Znany był z zamieszczania ekstremalnych filmów pod pseudonimem „Apetor” . Eckhoff był również popularny na Instagramie z ponad 60 000 obserwujących.

W lutym tego roku Eckhoff opublikował wideo na YouTube, w którym jeździł na łyżwach na cienkim lodzie, a potem kąpał się w wodzie.

 

PÅ TYNN IS: Dette «stuntet» fra Eckhoff i februar fikk mange til å reagere.

ON THIN ICE: Ten „wyczyn” Eckhoffa w lutym wywołał reakcję wielu osób. Zdjęcie: Zrzut ekranu: (YouTube)

Film został wydany 10 lutego i w ciągu kilku godzin przeszedł 50 000 wyświetleń, o czym wspomniał Jarlsberg Avis . Jednak wielu było zszokowanych ryzykowną jazdą Eckhoffa, a według Jarlsberga Avisa ktoś go spoliczkował, gdy ponownie zszedł na brzeg.

 

- Jest to forma konfliktu między łyżwiarzami touringowymi a tymi, którzy mają tradycyjne spojrzenie na lód. W środowisku łyżwiarstwa turystycznego termin bezpieczny lód nigdy nie jest używany. Mówi się trochę pompatycznie, że „nie ma bezpiecznego lodu, są tylko bezpieczni łyżwiarze”. Wiele osób postrzega chodzenie po lodzie jako zagrażające życiu, ale jeśli wiesz, co robić i masz lodowe kolce, zwykle idzie to dobrze. 

Autor: 
zzz
Źródło: 

nettavisen.no

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama