Psychopata Niedzielski chce pozamykać Polaków pod pozorem pandemii

Reklama

śr., 10/20/2021 - 14:08 -- zzz

W środę odnotowano w Polsce 111 proc. wzrost liczby nowych zakażeń w porównaniu do ubiegłego tygodnia. - Mamy do czynienia ze swoistą eksplozją pandemii. Z tygodnia na tydzień mamy podwojenie wyniku, jeśli ta sytuacja się utrzyma, to zaburzy wszelkie nasze prognozy - powiedział podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak dodał, "jeśli trendy się utrzymają, będziemy musieli podjąć drastyczne kroki".

Jak przekazał minister, na środowym posiedzeniu Rady Medycznej odbędzie się dyskusja dot. kolejnych kroków "wobec tak drastycznego wzrostu tempa zakażeń". 

- Poprosiłem sanepid, aby w woj. lubelskim odbywały się kontrole inspektorów sanitarnych i policji. Podobne rozmowy będą prowadzone z wojewodą podlaskim - poinformował Niedzielski.

Przypomnijmy:

Makabryczna decyzja Ministra Zdrowia Sławomira Niedzielskiego bezpośrednio doprowadziła do śmierci około 150 tys. Polaków, ponieważ umarli z braku pomocy opieki zdrowia. To prawie tyle, ile wymordowali Niemcy w Powstaniu Warszawskim.

"Planowe zabiegi i świadczenia medyczne powinny zostać wstrzymane". Taki apel do placówek opieki zdrowotnej wystosował na polecenie ministra zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wskutek tej zbrodniczej decyzji zaniechano leczenia chorób innych niż zakażonych na Covid-19. W rezultacie zmarło około 150 tysięcy Polaków na rzekome choroby współistniejące.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama