Michael K. Williams zmarł z powodu przypadkowego przedawkowania – ustalił lekarz medycyny sądowej

Reklama

pon., 10/18/2021 - 23:44 -- MagdalenaL

Grafika

Aktor Michael K. Williams zmarł z na skutek „poważnego odurzenia spowodowanego połączeniem efektów działania fentanylu, p-fluorofentanylu, heroiny i kokainy” – ustalił pracownik biura lekarza medycyny sądowej w Nowym Jorku.

Jego śmierć jest uważana za spowodowaną przypadkowo, powiedział rzecznik biura w oświadczeniu wydanym w piątek.

Williams został znaleziony martwy w jego mieszkaniu w Nowym Jorku wcześniej w tym miesiącu.

W wywiadzie z 2017 roku przeprowadzonym przez „The New York Times”, Williams odniósł się do swoich problemów z nadużywaniem narkotyków.

„Uzależnienie nie znika” – powiedział. „Jest to dla mnie codzienna walka, ale walczę”.

W ostatnim czasie Williams pojawił się w produkcji HBO Kraina Lovecrafta, a także w innym serialu Nie ma jak w rodzinie.

Uzyskał status gwiazdy za sprawą swojego pełnego niuansów i silnym występie jako Omar Little w Prawie ulicy. Otrzymał również wyrazy uznania za swój wkład pracy w Zakazanym imperium, Bessie i Długiej nocy.

Williams został później obsadzony w produkcji wytwórni Sony, która ma być biografią filmową George’a Foremana, i którą wyreżyserować ma George Tillman Jr.

Wiadomość o nagłej śmierci aktora wywołała lawinę kondolencji od bliskich, fanów i przyjaciół z branży aktora, włączając w to te na zeszłotygodniowej ceremonii rozdania nagród Emmy.

Hołd „ku pamięci” Williamsa na ceremonii zakończył się cytatem jego słów: „Dla mnie jedynym sposobem, by wam podziękować jest zrobić to poprzez upewnienie się, że podstawa, na której stoję jest na tyle mocna, by udźwignąć kolejną osobę, która stanie na tych dwóch ramionach”.

Autor: 
Artemis Moshtaghian / tłum. Michalina Budner
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama