Dziewczynka z Florydy znowu razem z matką, po tym jak została porwana w 2007 roku jako 6-latka

Reklama

sob., 09/18/2021 - 00:06 -- MagdalenaL

Dziewczynka z Florydy, która została rzekomo uprowadzona przez ojca w 2007 roku, gdy miała 6 lat, spotkała się ponownie z matką na granicy USA i Teksasu, jak poinformowała policja w poniedziałek.

Angelica Vences-Salgado znowu razem ze swoją uprowadzoną córką, Jacqueline Hernandez, 10 września 2021 roku.

Matka dziewczynki, Angelica Vences-Salgado, powiedziała, że otrzymała wiadomość w mediach społecznościowych od kobiety w Meksyku twierdzącej, że jest jej uprowadzoną córką, Jacqueline Hernandez, zgodnie z komunikatem policji w Clermont na Florydzie. Córka powiedziała swojej matce, że jest w Meksyku i chce się z nią spotkać na granicy, powiedziała policja.

Władze powiedziały, że Orange County Sheriff's Office, Central Florida Intelligence Exchange, Homeland Security Investigations oraz Immigration and Customs Enforcement pracowały razem, aby pomóc Vences-Salgado spotkać się z Hernandez na granicy w Laredo, Texas.

W piątek po południu, Hernandez w końcu zobaczyła swoją matkę po raz pierwszy od 2007 roku. Śledczy, którzy zdołali ustalić na podstawie dokumentacji tożsamość 19-latki, opublikowali zdjęcie matki obejmującej córkę.

„Porwana córka wróciła do matki w wyniku współpracy wyżej wymienionych agencji" - powiedział w oświadczeniu Davide Pezzutti, asystent agenta specjalnego w Homeland Security Orlando.

Hernandez została rzekomo zabrana przez jej ojca, Pablo Hernandez, w dniu 2 grudnia 2007 r., zgodnie z oświadczeniem Florida Department of Law Enforcement, kiedy zaginęła, a nakaz sądowy za porwanie został wydany dla Pabla Hernandez. Władze powiedziały w ulotce, że on i jego córka mogli udać się do Meksyku, informowała agencja.

Autor: 
tłum. Hubert Talarek
Polub Plportal.pl:

Reklama