Przezroczysta i ekologiczna, bezpieczna i tania maska firmy Rewinder Light  

Reklama

śr., 05/12/2021 - 13:15 -- MagdalenaL

 Zdjęcie: nastya_gepp / pixabay

Przezroczysta i ekologiczna, bezpieczna i tania maska, która pozwala zobaczyć twarz . Maski stały się podstawą naszego codziennego życia. Mówienie o tym, jak są one potrzebne, podobnie jak pozostałe środki zapobiegawcze byłoby często uznawane za niepotrzebne. Ale to czego nam brakuje, to uśmiech na twarzach ludzi.

                         

                     

 

Na pewno wiele razy idziesz ze znajomymi po ulicy, a oni śmieją się z tego, co powiedziałeś, a ty masz wrażenie, że czegoś ci brakuje. Wygląda na to, że nadal możesz być odpowiedzialny i nosić przezroczystą maskę i to nie wszystko: model sklepu Rewinder „Rewinder Light'' ma obróbkę HeiQ Viroblock zdolną do unieszkodliwienia wirusa, wielokrotnego użytku, z warstwą wodoodporną i antybakteryjną filtrującą cząstki, a także z wysoką oddychalnością”, jak podano na stronie internetowej sklepu. I wszystko to idzie znacznie dalej...„Idealny dla komunikatorów i nauczycieli, osób praktykujących sporty indywidualne, osób potrzebujących czytania z ruchu warg, obsługi klienta, stref klimatycznych charakteryzujących się wysokimi temperaturami i osób noszących okulary. Chroń siebie i bądź chroniony”, komentuje Rewinder. Być może jeszcze nie myśleliśmy o problemie, jaki stwarza osobom, które muszą czytać z ust, ułatwiając tym samym komunikację i zmieniając wyraz twarzy w tym czasie, gdy maski pozostaną na dłuższy czas.

 

               

 

To rozwiązanie jest bardzo interesujące na wszystkie te okazje. Maseczka jest dostępna w trzech różnych rozmiarach (S, M i L) i została zaprojektowana tak, aby boczne pomarszczenie można było dopasować do różnych kształtów twarzy. Maseczkę firmy „Rewinder Light'' można prać do 30 razy i posiada ona gumki ułatwiające dopasowanie jej do różnych kształtów twarzy. Gumki te można zawiązać jako kokardę z tyłu głowy lub jeśli wolisz można je dopasować tak, aby opaska znajdowała się z tyłu uszu. Jej cena wynosi 12,99 złotych i jest dostępna do sprzedaży na stronie internetowej sklepu. 

 

                                                                  

Autor: 
Marichu del Amo, tłum. Karolina Pietrzak
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama