Został aresztowany za zabójstwo w Sofii. Martwa 46-letnia kobieta została znaleziona we własnym domu

Reklama

pon., 04/12/2021 - 20:26 -- MagdalenaL

Prokuratura miasta Sofia postawiła oskarżenia 56-letniemu mężczyźnie o spowodowanie śmierci w wyniku umyślnego uszkodzenia ciała.

 Ofiarą jest Maria Kokilkova, która została znaleziona martwa w mieszkaniu w stołecznej dzielnicy Benkovski we wczesnych godzinach rannych 8 kwietnia. Po sygnale pod numerem 112 przybyły na miejsce zdarzenia policja i karetka pogotowia. Ciało kobiety zostało przetransportowane do sekcji kryminalistycznej. Lekarze medycyny sądowej stwierdzili tam liczne oznaki przemocy w całym ciele, w tym urazowe uszkodzenie mózgu.

Według córki zamordowanej, Maria została pobita na śmierć pięściami i kopnięciami.„Chcę, aby nasza tragedia dotarła do większej liczby osób, a ta historia mogła ocalić przynajmniej jedną duszę i cierpienie innych ludzi” - powiedział brat zamordowanej Marii - Angel Kokilkov.

A.S. został zatrzymany na 24 h. Postanowieniem prokuratora nadzorującego postępowanie przygotowawcze, środek tymczasowy został przedłużony do 72 godzin. Śledztwo toczy się pod kierownictwem i nadzorem prokuratury miasta Sofia, wyznaczono ekspertyzy, prowadzone są przesłuchania. Do Sądu Miejskiego w Sofii trzeba złożyć wniosek o zastosowanie stałego środka przymusu „zatrzymania” w stosunku do oskarżonego.

Autor: 
Александър Попов / Tłumaczenie: Yasmeen Ibupoto
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama