Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa

Reklama

sob., 10/24/2020 - 13:26 -- MagdalenaL

"Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa, wynik okazał się pozytywny, prezydent czuje się dobrze" - przekazał w sobotę rano (24 października) rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
"Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi" - napisał na Twitterze Błażej Spychalski.

Rzecznik prezydenta poinformował, że w związku z wykryciem koronawirusa u Andrzeja Dudy on sam również udaje się na kwarantannę. 

"Będzie tworzona lista kontaktów prezydenta"

- To jest kwestia dla nas nowa. Dzisiaj będzie prowadzone całe postępowanie epidemiologiczne, tworzona będzie zapewne lista kontaktów prezydenta - poinformował szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski po informacji o tym, że Andrzej Duda jest zakażony.

CZYTAJ WIĘCEJ:  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prezydent-andrzej-duda-ma-koronawirusa,nId,4813104#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Autor: 
Redakcja
Źródło: 

"Będzie tworzona lista kontaktów prezydenta" - To jest kwestia dla nas nowa. Dzisiaj będzie prowadzone całe postępowanie epidemiologiczne, tworzona będzie zapewne lista kontaktów prezydenta - poinformował szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski po in

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama