Zabójstwo w Kilburn w Londynie: zastrzelono mężczyznę

Reklama

czw., 08/13/2020 - 14:12 -- AleksandraJ

W środę około 12:30 na miejsce zbrodni wezwano uzbrojoną policję.

 

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie morderstwa po tym, jak zastrzelono pewnego mężczyznę niedaleko bloków mieszkalnych w Londynie.

Na Hansel Road w dzielnicy Kilburn została wezwana uzbrojona policja i pogotowie niedługo przed 12:30 w środę. Niestety już na miejscu stwierdzono zgon młodego mężczyzny. Nie było żadnych zatrzymań ani śledztw prowadzonych przez detektywów z wydziału zabójstw ze Specjalistycznego Dowództwa Kryminalnego Met (Met’s Specialist Crime Command). Miejsce zbrodni pozostaje bez zmian.

Nadinspektor Roy Smith, komendant okręgu Metropolitan Police, powiedział, że w najbliższych dniach funkcjonariusze będą patrolować okolicę. Dodał też, że: „Pierwsze, co mam na uwadze, to rodzina ofiary i jej bliscy. Jestem przekonany, że moi koledzy będą bardzo rzetelnie pracować, aby ich wesprzeć. Funkcjonariusze z każdej części Met są na ulicach, wykorzystując każdy sposób, żeby powstrzymać bezmyślną przemoc, taką jak ta.

„Jestem niesamowicie dumny i wdzięczny kolegom z Met oraz pogotowia ratunkowego w Londynie (London Ambulance Service), którzy rzucili się na niebezpieczeństwo, próbując uratować życie tego młodego człowieka - tak jak zrobiliby to dla każdego z nas.

„Żeby pokonać przemoc tego rodzaju musimy współpracować i bardzo potrzebujemy do tego waszego wsparcia.”

Ostatnie śledztwo w sprawie morderstwa nastąpiło po innym, wszczętym przez komendę zabójstw Met w sobotę. Dotyczyło ono nastolatka zadźganego na śmierć w dzielnicy West End w centrum Londynu. Obie sprawy nie są jednak ze sobą powiązane.

Siedemnastolatek, Jeremy Chalarca-Meneses, zmarł w londyńskim szpitalu po tym, jak zaatakowano go niedaleko Oxford Street. Trzech mężczyzn zostało później aresztowanych pod zarzutem morderstwa. Wszyscy trzej zostali później zwolnieni za kaucją i powrócili w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie

Jeśli ktokolwiek ma informacje, które mogłyby pomóc w śledztwie w sprawie zabójstwa w Kilburn powinien zadzwonić pod numer 101, podając numer referencyjny CAD140 / 12Aug, albo pozostać anonimowym, kontaktując się z Crimestoppers (niezależną organizacją charytatywną) pod numerem 0800 555 111 lub też online.

Autor: 
Emily Goddard, tłum Izabela Siekańska
Polub Plportal.pl:

Reklama