Gorące oświadczyny

Reklama

śr., 08/05/2020 - 16:07 -- AleksandraJ

Usłyszał „tak” po tym, jak straż pożarna ugasiła płomienie. Mężczyzna, który zostawił swoje mieszkanie z setkami zapalonych świeczek przygotowując się do oświadczyn wrócił zastając je w płomieniach.

Służba ratowniczo-gaśnicza w hrabstwie South Yorkshire (South Yorkshire Fire and Rescue) w piątkowy wieczór zajęła się pożarem, mającym miejsce w mieście Sheffield. Po uporaniu się z ogniem ustalono, że jego przyczyną był mężczyzna, który zostawił mieszkanie z setkami zapalonych świeczek, aby odebrać swoją dziewczynę z pracy.

W serii postów na Twitterze straż pożarna wyjaśniła łańcuch wydarzeń, które doprowadziły do płomiennych oświadczyn. Niezidentyfikowany mężczyzna przygotował scenerię z balonami i butelką wina zanim zapalił mnóstwo świec. „To miała być scena romantycznych oświadczyn, a sam lokator, facet, którego imienia nie podamy, naprawdę pojechał sobie do miasta!” - powiedziała straż pożarna.

Gdy opuścił mieszkanie z palącymi się świecami, by „zaraz za rogiem odebrać dziewczynę” myślał, że sceneria będzie „gotowa na tę wielką chwilę”. Ale kiedy wrócili, mieszkanie stało już w płomieniach. „Na szczęście nasi strażacy szybko uporali się z pożarem i nikt nie został ranny” - powiedziała straż pożarna, dodając: „A w ramach bonusu ona powiedziała TAK!”

Zdjęcia z miejsca po ugaszeniu pożaru ukazały zwęglone i poczerniałe pozostałości po świeczkach i balonach, a także zniszczone podłogi i ściany.

„Są romantyczne i jak bardzo wszyscy je kochamy, mogą być tak samo BARDZO niebezpieczne.”, ostrzega straż pożarna z South Yorkshire. „Prosimy, zgaście je porządnie, kiedy już nie są potrzebne. Nie umieszczajcie och w pobliżu łatwopalnych przedmiotów takich jak zasłony i nigdy nie zostawiajcie setek z nich bez nadzoru.”

Świeżo upieczeni narzeczeni otrzymali wiele życzeń i słów wsparcia, lecz jedna osoba ostrzegła: „Nie pozwól mu organizować ślubu.”

 

Autor: 
Kate Ng, tłumaczenie: Izabela Siekańska
Polub Plportal.pl:

Reklama