Nie tylko Empik – gdzie warto kupować książki?

Reklama

śr., 12/11/2019 - 17:52 -- Anonim (niezweryfikowany)

Wśród polskich sklepów z książkami pod względem liczby klientów cały czas króluje Empik. Jest jednak wiele sklepów nieustępujących mu jakością świadczonych usług. Szczególnie jeśli chodzi o księgarnie internetowe.

Przedstawiam kilka najlepszych.

Taniaksiążka.pl

Szeroki wybór od fantastyki, romansu i kryminału przez literaturę piękną po książki popularnonaukowe i naukowe. Osobna kategoria dla książek poniżej 9 zł. Można znaleźć tu prawie wszystko i to w przystępnej cenie.

Aros.pl

Pierwszy w Polsce internetowy dyskont książkowy. Ogromny wybór i dobre ceny. Minusem jest, że niekoniecznie znajdzie się tu te nowości i bestsellery, których nie opłaca się obejmować zniżką.

Livro.pl

Podobnie jak wyżej, świetne ceny i szeroki asortyment.

Tylkodobreksiążki.pl

Tu w przeciwieństwie do poprzednich sklepów wybór nie jest bardzo duży. Książki są za to starannie wybrane, pięknie wydane, ambitne, generalnie nie byle jakie. Można kupować w ciemno. Strona zdecydowanie stawia na jakość. Przy czym część książek nie tak łatwo znaleźć gdzie indziej.

Sklep przede wszystkim dla miłośników literatury pięknej.

Gildia.pl

Świetne miejsce dla miłośników fantastyki i komiksu. Bodaj najlepiej zaopatrzony w te gatunki sklep na polskim rynku. A oprócz książek można tu znaleźć również gadżety i gry planszowe.

Strony wydawców

Książki można także kupować bezpośrednio u wydawcy. Ma to tę zaletę, że pozwala śledzić nowości utrzymane w ulubionym stylu, zgodnym z profilem wydawnictwa. Jeżeli mamy jasno określone preferencje i ulubione firmy, jest to naprawdę dobra opcja. Często (chociaż nie zawsze) opłacalna także cenowo, szczególnie w porównaniu do stosunkowo drogiego Empiku.

Autor: 
AM
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama