Janusz Dzięcioł nie żyje! B. poseł i zwycięzca Big Brothera zginął w wypadku

Reklama

pt., 12/06/2019 - 11:15 -- Anonim (niezweryfikowany)

W piątek rano doszło k. Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie) do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Kierowca auta zginął na miejscu, a ruch pociągów na trasie Grudziądz - Kornatowo został wstrzymany. Z najnowszych informacji wynik, że śmierć w wypadku poniósł Janusz Dzięcioł - były poseł PO, strażnik miejski oraz zwycięzca I edycji programu "Big Brother". 

Janusz Dzięcioł nie żyje. Według najnowszych informacji poniósł śmierć w wypadku samochodowym w Białym Borze pod Grudziądzem. - Otrzymałam informację ustną od prokuratora pracującego na miejscu, że ofiarą wypadku jest były poseł Janusz Dzięcioł - powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową Agnieszka Reniecka, szefowa Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu. Dodała, że w tej chwili nie zna jeszcze więcej szczegółów tragicznego w skutkach zdarzenia.

Janusz Dzięcioł zginął w wypadku
 - O godzinie 8.40 na przejeździe kolejowo-drogowym koło Grudziądza pod pociąg relacji Toruń Główny – Grudziądz pomimo czerwonych świateł wjechał samochód osobowy. Komisja ustali, co spowodowało, że pomimo sygnału zabraniającego wjazdu doszło do zdarzenia. W wypadku zginął kierowca samochodu. Nikt z pasażerów ani obsługi pociągu nie został ranny - poinformował Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Miejsce wypadku zabezpieczają służby. Ruch pociągów na trasie Grudziądz - Kornatowo (powiat chełmiński) został wstrzymany. Wprowadzona została komunikacja zastępcza. - Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Biały Bór na przejeździe niestrzeżonym. Na miejscu pracuje 5 zastępów PSP - poinformował dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Janusz Dzięcioł nie żyje 
Janusz Dzięcioł 11 grudnia skończyłby 66 lat. Przez lata był komendantem straży miejskiej w Świeciu. W 2001 roku wygrał pierwszą edycję programu "Big Brother" w TVN. W latach 2007-15 był posłem na Sejm z ramienia Platformy Obywatelskiej. W 2019 roku bez powodzenia kandydował do Sejmu z ramienia PSL. 

Autor: 
--------------
Źródło: 

Radio Zet

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama