Europoseł z ramienia PIS Grzegorz Tobiszowski próbował kopniakami wyważyć drzwi w Parlamncie EU

Reklama

pt., 11/22/2019 - 07:06 -- zzz

Działacz PO umieścił w sieci wideo, na którym widać, jak Grzegorz Tobiszowski za pomocą kopniaków próbuje sforsować tarasowe drzwi Parlamentu Europejskiego. Europoseł PiS zatrzasnął się bowiem po wyjściu na papierosa.

 

"Panie europośle Tobiszowski! Czy to Pan ćwiczy proste kopnięcie a la Bruce Lee w PE? Czyżby wyszedł Pan na papierosa i drzwi się zatrzasnęły?" - tymi słowami swój filmik opisał Michał Stasiński.

Skąd wiadomo, że uwieczniony dżentelmen to polityk PiS? Europoseł sam się przyznał na Twitterze.

"Szkoda, że działacz Platformy, widząc, że drzwi na tarasie zatrzasnęły się, nie pomógł mi, nie poinformował ochrony, a zajął się nagrywaniem i cięciem relacji filmowej. Ciekawe, co Pan by zrobił na moim miejscu - na tarasie dachu budynku, bez telefonu, po prostu bez wyjścia?" - napisał Tobiszowski.

 

To, jak się okazuje, nie był koniec owej ożywionej konwersacji.

"Szanowny Panie! Ja się nie ruszam z Polski i nie ja nagrałem ten film tylko pracownik PE, który zapytał mnie, czy to możliwe, aby tak zachowywał się europoseł? Kopał 'z glana' w drzwi?? Tak Pan otwiera drzwi zamknięte u siebie w domu? Gratuluję!!" - odpowiedział Stasiński.
 

Michał Stasiński@StasinskiM

 · 17 godz.

Panie europośle @tobiszowski !Czy to Pan ćwiczy proste kopnięcie a la Bruce Lee w PE? Czyżby wyszedł Pan na papierosa i drzwi się zatrzasnęły? Minister, europoseł PIS - to brzmi dumnie!!

Grzegorz Tobiszowski@tobiszowski

Szkoda że działacz Platformy widząc, że drzwi na tarasie zatrzasnęły się nie pomógł mi, nie poinformował ochrony, a zajął się nagrywaniem i cięciem relacji filmowej. Ciekawe co Pan by zrobił na moim miejscu - na tarasie dachu budynku, bez telefonu, poprostu bez wyjścia?

Autor: 
zzz
Źródło: 

dziki karaj

Polub Plportal.pl:

Reklama