Roman Giertych: Dawid Kostecki został zamordowany!

Reklama

czw., 08/22/2019 - 21:25 -- zzz

- Zgromadzone już obecnie dowody świadczą o zabójstwie - napisał na Twitterze mecenas Roman Giertych, który jest pełnomocnikiem rodziny zmarłego pięściarza Dawida Kosteckiego.

 

Dwa tygodnie temu 38-letni pięściarz miał popełnić samobójstwo w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Służba Więzienna podała, że powiesił się na prześcieradle - leżąc na więziennej pryczy i przykrywając kocem, dlatego rzekomo współwięźniowie nie dostrzegli niczego niepokojącego. W taki obrót spraw od początku nie wierzy rodzina Kosteckiego, ani jej pełnomocnik Roman Giertych. 

 

Roman Giertych@GiertychRoman

Rodzina D. Kosteckiego nie może już dłużej czekać z pogrzebem. Odpowiedzialność za utratę dowodów związaną z brakiem ponownej sekcji spada na prokuraturę. Zgromadzone już obecnie dowody świadczą o zabójstwie. Nie dziwię się, że Falentę w tej sytuacji wywieziono z Białołęki.

1 678

18:12 - 21 sie 2019

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Przypomnijmy, że najbliżsi pięściarza starali się w ostatnich dniach o drugą sekcję zwłok, ale nie dostali na nią zgody, prokuratura upiera się, że to było na peno samobójstwo. Postanowili więc pochować Kosteckiego. Pogrzeb ma się odbyć w najbliższą sobotę na rzeszowskim cmentarzu Pobitno.

Śmierć Kosteckiego to już trzeci zagadkowy zgon wśród osób związanych z aferą wokół rzeszowskich agencji towarzyskich (tydzień po jego śmierci w Zakładzie Karnym w Rzeszowie próbował popełnić samobójstwo także kolejny więzień - próba została udaremniona). Za wiedzą ich właścicieli - pochodzących z Ukrainy braci R. - nagrywano tam polityków, którzy potem byli szantażowani. Agencje przez całe lata chronili oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji. Jednym z nagranych był Marek Kuchciński, który miał uprawiać seks z piętnastoletnią Ukrainką.

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama