TKO.PL : Włosy i kawałki koszuli na śrubie motorówki z której wypadł Piotr Woźniak-Starak

Reklama

wt., 08/20/2019 - 19:41 -- zzz

Na mazurskim jeziorze Kisajno wciąż trwają poszukiwania producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, który w niedzielę nad ranem wypadł z motorówki. Akcja poszukiwawcza trwa już trzeci dzień i jest prowadzona od świtu do zmroku.

Kim jest 27-letnia Ewa z Łodzi?

Wirtualna Polska dotarła do tej osoby. Jak się okazuje jest to Ewa pochodząca z Łodzi. Pasjonatka żeglarstwa i podróży. Obecnie pracuje w jednej z mazurskich restauracji, ale nie jako kelnerka.

 

Wiemy też z relacji świadka, że w niedzielę rano na terenie posiadłości była bardzo napięta sytuacja. Ktoś z bliskich zaginionego zaatakował młodą kobietę przypisując jej epitety, które nie nadają się do publikacji.

Dodatkowo dotarliśmy też do bardziej smutnych informacji. Jako pierwsi w Polsce o tym poinformowaliśmy. Według naszego informatora – osoby czynnie zaangażowanej w akcję poszukiwawczą – funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę, a także coś bardziej przerażającego. Na śrubie motorówki zidentyfikowano kawałki koszuli oraz ludzkie włosy. Do kogo należą tego nie wiemy, ale może to wskazywać na tragiczny finał nocnej eskapady. Według relacji młodej kobiety podczas wykonywania manewru skrętu motorówki obydwoje wypadli z niej do wody. Osoba prowadząca łódź prawdopodobnie nie używał tzw. zrywki. Linki przyczepionej do ręki (bądź innego systemu) aby automatycznie wygasić silnik w momencie oderwania ręki od steru. Bez tego po wypadnięciu z łodzi motorówka najczęściej „kręci kółka”. Wtedy śruby stanowi ogromne zagrożenie dla osób w wodzie. Wiadomo, że motorówka zakłócała spokój żeglarzy, a gdy rano dopłynęli do niej ratownicy dryfowała pusta.

 

Te informacje mogą wskazywać na to, że mężczyzna, który wypadł z łodzi prawdopodobnie dostał się pod śrubę motorówki. Jej ogromna moc zerwała z niego koszulę oraz wyrwała włosy. Kobieta miała szczęście i o własnych siłach dopłynęła na brzeg.

Armia ludzi pracuje nad tym aby odnaleźć Piotra. Nad wszystkim czuwa Prokuratura Okręgowa w Olsztynie prowadząc już szereg czynności. Dziś dowiedzieliśmy się, że śledczy natrafili na coś nielegalnego w motorówce. Według naszego informatora w łodzi znaleziono narkotyki. Nie wiemy do kogo należały ani jakie to były narkotyki. Śledczy zapewne analizują próbki oraz badają ślady.

Film:

Autor: 
zzz
Źródło: 

tko.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama