Netanjahu powiedział, że Hitler nie chciał eksterminować Żydów

Reklama

ndz., 03/24/2019 - 11:23 -- zzz

Benjamin Neatanjahu w 2015 roku zakomunikował światu, że Adolf Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. W krótkim klipie Netanjahu broni Hitlera i oskarża o ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej jego współpracowników. To nie koniec sensacji. Dalej dowiadujemy się, że eksterminacji Żydów jest winny świat arabski, a przede wszystkim sam Al-Husajni. 

– Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać. Al-Husajni pojechał do Hitlera i powiedział: jeśli ich wydalisz, przyjadą do Palestyny. Zapytał wtedy: co więc mam z nimi zrobić? Mufti odpowiedział: spal ich – stwierdził Netanjahu.

Gdyby takie tezy wygłosiłby Polak, doszłoby do międzynarodowego skandalu, a mówca zostałby oskarżony z kodeksu karnego za zaprzeczenie holokaustu.

Można odejść wrażenie, że Żydzi piszą nową historię XX wieku. Niedawno izraelski minister spraw zagranicznych Izraela Kac, powiedział m. in. że "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki", a Benjamin Neatanjahu dla dziennika "Jerusalem Post" powiedział, że Polacy kolaborowali z nazistami w Holokauście. Z ust polityków izraelskim i samych Żydów nieustannie słyszymy, że jacyś tam naziści, a nie Niemcy mordowali Żydów.

Przypomnijmy:

JAK FAŁSZOWANO HISTORIĘ. TERMIN "POLSKIE OBOZY ŚMIERCI" WYMYŚLIŁY NIEMIECKIE TAJNE SŁUŻBY

 

Popularna dziś wersja przyjmuje, że było to dzieło niemieckich tajnych służb z Agencji 114: W 1956 Alfred Benzinger zaproponował skoordynowaną akcję, mającą na celu propagowanie terminu „polskie obozy koncentracyjne": „Odrobina fałszu w historii po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za zagładę — przekonywał Benzinger." Agencja opracowała koncepcję, aby posłużyć się semantyczną manipulacją i wprowadzić do obiegu medialnego termin „polskie obozy zagłady". Zarzuty o manipulację odpierano tłumaczeniem, że taki właśnie termin jest skrótem odnoszącym się do hitlerowskich obozów zagłady w Polsce. Miałoby to sugerować, przeciwnie do stanu faktycznego, że Polacy, a nie Niemcy byli odpowiedzialni za masowe ludobójstwo w czasie II wojny światowej.

Musimy być świadomi tego, że kwestia ta nie jest takim sobie efektem licznego pasma pomyłek, które ot tak sobie doprowadziły do zlewania Polaków z nazistami i Holocaustem. Jest to zorganizowana operacja specjalna celowego fałszerstwa, retuszującego historię i współczesną percepcję Polski i Polaków, czyli pozbawiającego Polskę tzw. kapitału społecznego na arenie międzynarodowej.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
4 + 9 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama