POLACY NIE CHCĄ NAUCZANIA W SZKOLE O LESBIJKACH GEJACH BISEKSUALISTACH I TRANSACH

Reklama

pt., 03/15/2019 - 13:32 -- zzz

 

Gazeta publikuje wyniki sondażu IBRiS dotyczącego wprowadzenia kart LGBT oraz edukacji seksualnej w szkołach. "Polacy nie chcą karty LGBT" - oznajmia "Super Express", powołując się na wyniki sondażu.

 

Jak wynika z badania IBRiS, wprowadzenie kart LGBT popiera 28,4 proc. respondentów. Przeciwnych jest 54,6 proc., a 17 proc. nie ma zdania w tej kwestii.

Według sondażu, edukacja seksualna w szkołach powinna się odbywać tylko za zgodą rodziców. Takie rozwiązanie popiera aż 78,5 proc., a tylko 16,5 proc. badanych jest przeciwnych.

Szanowny Pan Mateusz Morawiecki

Prezes Rady Ministrów
 

DW: Szanowny Pan Jarosław Kaczyński

Prezes "Prawa i Sprawiedliwości"

 

Szanowny Panie Premierze

Jako Polak zatroskany o przyszłość naszego narodu, zwracam się do Pana Premiera z apelem o podjęcie działań mających na celu wypowiedzenie szkodliwej konwencji stambulskiej.

Konwencja podpisana w 2014 roku przez rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego zagraża naszej wierze, tradycji i kulturze, a jej obowiązywanie od kilku lat niesie ze sobą tragiczne skutki dla rozwoju i przyszłości polskich rodzin.

Ufam, że Pan, podobnie jak i całe Prawo i Sprawiedliwość, również mają tego świadomość. Przecież wprost o szkodliwości konwencji stambulskiej mówili: prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński, zapewniając przy tym, że ta konwencja zostanie wypowiedziana.

Z wielkim rozczarowaniem dostrzegam, że do tej pory rząd Prawa i Sprawiedliwości, mimo posiadanej większości parlamentarnej, nie zrobił nic, aby naprawić błąd swoich poprzedników.

Jak długo będą utrzymywane te niebezpieczne zobowiązania, które uderzają w wartości chrześcijańskie i zagrażają polskim rodzinom?

Oczekuję, że wypełnią Państwo swoją przedwyborczą obietnicę i wypowiedzą konwencję stambulską. Są Państwo to winni zarówno tym, którzy oddali swój głos na Prawo i Sprawiedliwość, jak i milionom Polaków, którym leży na sercu przyszłość naszej Ojczyzny.

Z poważaniem!

KLIKNIJ NIŻEJ I PODPISZ PETYCJĘ

Podobny obraz

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama