Wielkopolskie

Zdjęcie: 

Władze sparaliżowały centrum Poznania na 5 lat. Grozi im 10 lat więzienia

ndz., 07/21/2019 - 08:23 -- zzz
Śledztwo w sprawie przebudowy Ronda Kaponiera nabiera tempa. Byłym dyrektorom Zarządu Dróg Miejskich grozi do 10 lat pozbawienia wolności za niegospodarność. To kolejna afera związana z okresem prezydentury Ryszarda Grobelnego.

Poznańscy antyterroryści skazani za pobicie zatrzymanego kickboksera

śr., 07/17/2019 - 11:18 -- koscielniakk
Grupa pięciu poznańskich antyterrorystów została skazana na bezwzględne więzienie za pobicie kickboksera Łukasza Rafałki. Zatrzymany nie mógł stawiać oporu - był skuty kajdankami i leżał na ziemi - podaje "Gazeta Wyborcza".

DEPRAWACJA DZIECI W POZNANIU. FACET PRZEBRANY ZA KOBIETĘ CZYTAŁ DZIECIOM BAJKI

ndz., 06/30/2019 - 21:33 -- zzz
W niedzielę na poznańskiej Wildzie doszło do deprawacji dzieci przez homoterrorystę - tzw. "Drag queen". "Drag" z angielskiego oznacza bycie w przebraniu przeciwnej płci, "queen" – królowa. Drag queen to postać sceniczna, w którą wcielają się artyści

"Gazeta Wyborcza": córka b. posła studiuje bez matury, właścicielami uczelni są jej rodzice

sob., 06/15/2019 - 14:57 -- koscielniakk
Joanna Górska, córka byłego posła, od trzech lat studiuje zaocznie na uczelni, której właścicielem i kanclerzem jest jej ojciec, a założycielem i prezesem matka. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" zaczęła studiować w pierwszej klasie liceum,

Kamienicznik Josef L. wyrzucił na bruk 100 - letnią kobietę

czw., 06/06/2019 - 10:31 -- zzz
Niejedno już w życiu przeszła, na niejedno machnęła ręką. Ale tego, co ją spotkało w końcówce życia, przemilczać nie zamierza. 100-letnia Stefania Chlebowska z Poznania wytoczyła proces kamienicznikowi, który podstępem wyrzucił ją z mieszkania.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Wielkopolskie