Kujawsko-Pomorskie

Zdjęcie: 

Jezioro Gopło odsłoniło drewniane konstrukcje sprzed tysiąca lat. Mogą być elementami portu

ndz., 11/17/2019 - 18:25 -- Anonim (niezweryfikowany)
Dzięki niskiemu stanowi wody drewniane konstrukcje sprzed tysiąca lat zauważyło mieszkające nieopodal małżeństwo archeologów. W tym miejscu mógł istnieć most lub port związany z funkcjonowaniem wczesnośredniowiecznego grodziska w Mietlicy.

DYREKCJA SZKOŁY, KTÓRA OSKARŻYŁA UCZNIA O NACJONALIZM, UKRADŁA WCZEŚNIEJ Z KASY 600 TYS. ZŁOTYCH?

śr., 07/17/2019 - 07:34 -- zzz
"Przed Sądem Rejonowym w Toruniu toczy się sprawa o ograniczenie władzy rodzicielskiej wobec rodziców Maćka. Do wszczęcia postępowania doszło na skutek zawiadomienia złożonego w marcu przez szkołę. W oświadczeniu przesyłanym mediom przez szkołę podst

Uczeń oskarżony o nacjonalizm. Zwrócił ukraińskiemu koledze uwagę, gdy ten wychwalał Banderę

wt., 07/16/2019 - 07:39 -- zzz
Nie do wiary! Ta historia nie powinna mieć miejsca. Rodzicom grozi ograniczenie władzy rodzicielskiej, bo ich syn zwrócił w szkolę uwagę koledze narodowości ukraińskiej, który wychwalał Stepana Banderę. Szkoła postawiła uczniowi zarzut… nacjonalizmu!

"Żydzi są plemieniem żmijowatym, pełnym pychy, jadu i złości". Prokurtura umorzyła śledztwo

śr., 06/19/2019 - 17:23 -- zzz
Toruńska prokuratura umorzyła sprawę internetowego wpisu profesora Jacka Bartyzela, w którym naukowiec twierdził, że "Żydzi są plemieniem żmijowatym, pełnym pychy, jadu i złości". Prokuratura nie dopatrzyła się w tym wpisie antysemickich treści.

MOWA NIENAWIŚCI ZBIERA ŻNIWO: MĘŻCZYZNA Z SIEKIERĄ USZKODZIŁ OŁTARZ

ndz., 06/09/2019 - 09:28 -- zzz
Kolejny akt wandalizmu na obiekty sakralne wymierzony w katolików. Tym razem w kościele w kujawsko-pomorskim Rypinie, podczas porannej mszy 46-letni mężczyzna uszkodził siekierą ołtarz. Został zatrzymany przez wiernych i oddany w ręce policji.

"Uwaga! Ksiądz!" Niepokojące znaki pojawiły się w Toruniu

sob., 02/23/2019 - 18:57 -- Anonim (niezweryfikowany)
Przy kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny na toruńskich Koniuchach w nocy z 20 na 21 lutego pojawiły się znaki ostrzegawcze. Mają związek z oskarżeniami wobec wikarego, który jest podejrzany o molestowanie nieletnich.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Kujawsko-Pomorskie