Dolnośląskie

Zdjęcie: 

Stypendia dla studentów pielęgniarstwa na Dolnym Śląsku?

pt., 06/28/2019 - 06:08 -- zzz
Samorząd Województwa Dolnośląskiego chce od października wprowadzić stypendia dla studentów pielęgniarstwa uczących się na dolnośląskich uczelniach. Program stypendialny ma zachęcić do nauki tego zawodu i w konsekwencji do pracy w dolnośląskich szpit

REZULTAT NEOBOLSZEWICKIEJ "MOWY NIENAWIŚCI": KSIĄDZ PRZED KOŚCIOŁEM UGODZONY NOŻEM

pon., 06/10/2019 - 09:47 -- zzz
Apogeum "mowy nienawiści" w stosunku do Chrześcijan przybrało dramatyczną formę. We Wrocławiu doszło do ataku na księdza. Duchowny został ugodzony ostrym narzędziem. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Czy Dariusz Góral przed śmiercią był w nocnym klubie o dawnej nazwie "COCOMO"?

wt., 04/09/2019 - 21:45 -- zzz
Dariusz Góral - mężczyzna, który 26 marca zaginął po firmowej imprezie na wrocławskim Rynku, a po kilku dniach jego ciało znaleziono w Odrze przy bulwarze Dunikowskiego, prawdopodobnie wcześniej przebywał w nocnym klubie, który wcześniej nazywał się

Robin Hood z Wrocławia polował na klientów prostytutek

czw., 04/04/2019 - 07:48 -- zzz
Umówił się na seks za pieniądze z kobietą poznaną za pośrednictwem popularnego portalu randkowego. Gdy stanął pod blokiem na na osiedlu w okolicach ulicy Borowskiej, z pobliskich krzaków wyszedł mężczyzna. „Dawaj 3 stówy i sp…” - usłyszał pan Paweł.

DWAJ TURCY POSPRZECZALI SIĘ W GALERII HANDLOWEJ. OFIARA PCHNIĘTA NOŻEM NIE ŻYJE

ndz., 03/10/2019 - 16:01 -- zzz
Obywatele Turcji brali udział w wieczornej bójce z użyciem noża we Wrocławiu. Jeden z nich, 20-latek, został śmiertelnie ugodzony. Drugi z mężczyzn, który użył noża, jest teraz w policyjnym areszcie i czeka na prokuratorskie przesłuchanie.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Dolnośląskie