Zdjęcia

Zdjęcie: 

Kolorowe drinki, szampan, wódka, a może whisky? Długa noc sylwestrowa przed nami

pt., 12/31/2021 - 13:17 -- zzz
Już za kilka godzin będziemy świętować nadejście Nowego Roku. Wielu z Was uda się lub zorganizuje imprezę sylwestrową w gronie rodziny i/lub przyjaciół. Przeważnie na tego typu imprezach pojawia się alkohol. A jeśli na najbliższej zabawie nie chcecie

Oburzeni Poznaniacy liczą ile będzie kosztowała ochrona policyjna skweru Marii i Lecha Kaczyńskich

sob., 10/23/2021 - 22:26 -- zzz
Poznaniacy słynący z tolerancji i gospodarności zastanawiają się ile będzie kosztować decyzja Prezydenta Miasta Jacka Jaśkowiaka i Rady Miasta Poznania w zakresie całodobowej ochrony tabliczki z napisem skwer Marii i Lecha Kaczyńskich.

Nowe święto: Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Co z Powstaniami Śląskimi?!

sob., 10/02/2021 - 09:49 -- zzz
W piątek Sejm ustanowił nowe święto państwowe - Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Święto to, mające upamiętniać zwycięski zryw Polaków przeciwko Niemcom z lat 1918-19, będzie przypadać 27 grudnia - w rocznicę wybuchu powstania.

Izraelskie zbrodnie wojenne na palestyńskich dzieciach. Zdjęcia 67 dzieci zamordowanych przez Żydów

ndz., 05/30/2021 - 11:28 -- zzz
Jeden z najważniejszych dzienników w USA zamieścił na okładce piątkowego wydania duże zdjęcie 67 dzieci, które zginęły w wyniku izraelskich nalotów bombowych na Gazę. Oto kim były najmłodsze ofiary konfliktu wywołanego przez oskarżane o zbrodnie woje

"Jestem dobrze traktowany". Dziwne nagranie Ramana Pratasiewicza trafiło do sieci

wt., 05/25/2021 - 06:10 -- zzz
"Według matki Raman Pratasiewicz jest w szpitalu w stanie krytycznym - choroba serca" - napisał na Twitterze Tadeusz Giczan, redaktor naczelny opozycyjnego kanału Nexta, z którym współpracował zatrzymany w niedzielę na mińskim lotnisku Pratasiewicz.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Zdjęcia