Kapitan holownika umiera po wypadnięciu za burtę w porcie w mieście Kurashiki

Reklama

wt., 08/10/2021 - 17:49 -- MagdalenaL

Rankiem 9 sierpnia kapitan holownika wpadł do morza i zmarł w porcie Mizushima w mieście Kurashiki, prefektura Okayama. W tym samym czasie z powodu tajfunu wiatr był dużo silniejszy, dlatego straż przybrzeżna bada teraz przyczyny wypadku.

Krótko po godzinie 10:00 rano 9 sierpnia, Straż Przybrzeżna portu Mizushima trzymała zgłoszenie, że kapitan holownika “Hōyōmaru”,  który był przywiązany do nabrzeża w porcie, wpadł do morza i musiał zostać zabrany do szpitala.

Według Straży Przybrzeżnej kapitan statku, Nobuyuki Tsuchiyama, lat 37, mieszkający w Fukushimie w mieście Kurashiki. Z powodu złej pogody spowodowaną tajfunem, dwóch innych członków załogi próbowało ewakuować się z łodzi, kiedy znaleźli pana Tsuchiyamę unoszącego się na wodzie.

Pan Tsuchiyama został przewieziony do szpitala, gdzie później stwierdzono jego zgon. W tym czasie wiał silny wiatr spowodowany tajfunem, dlatego Straż Przybrzeżna portu Mizushima bada przyczyny wypadku, uważając, że pan Tsuchiyama przypadkowo wpadł do morza.

 

Autor: 
Tłum. Zofia Miecznikowska
Dział: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama