16-latka z Melbourne zaatakowały genetycznie zmutowane wszy morskie

Reklama

śr., 08/09/2017 - 08:07 -- zzz

Zwykła kąpiel zamieniła się w koszmar, jak w filmach grozy. 16-latka z Melbourne zaatakowały genetycznie zmutowane wszy morskie.

 

 

 

Sam Kanizay chciał odpocząć po meczu piłki nożnej. Postanowił ochłodzić się w wodach oceanu na plaży przy Dendy Street w Brighton, na przedmieściach Melbourne. Gdy pół godziny później wyszedł z wody, musiał przeżyć szok. Jego zakrwawione nogi były pokryte małymi stworzonkami.

 

 

- Kiedy szedłem po piasku, około 20 metrów od brzegu zauważyłem, że mam krew na nogach. Naprawdę nie wiedziałem, co o tym myśleć, to był szok – powiedział 16-latek w rozmowie z dziennikarzem ABC News.

 

W szpiatalu okazało się, że lekarze nie mają pojęcia, co mogło pogryźć nastolatka. Chłopak został przewieziony do kolejnej placówki. Tam przeprowadzono szereg badań. Według „Independent” 16-latek został zaatakowany przez zmutowane wszy morskie, które chowają się w piasku. Czasami wypływają w poszukiwaniu pożywienia. Żywią się padliną, ale tym razem zaatakowały żywy organizm. Według naukowców doszło do genetycznej mutacji.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dział: 
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama