PANIKA NA POKŁADZIE SAMOLOTU. SILNIK ROZPADAŁ SIĘ W LOCIE

Reklama

śr., 02/14/2018 - 09:15 -- zzz

Awaryjnym lądowaniem skończył się lot amerykańskich linii United Airlines. Na pokładzie wybuchła panika po tym, jak jeden z silników maszyny zaczął rozpadać się w powietrzu.

Twitter

Na lądujący samolot czekali strażacy i pogotowie, przygotowani na najgorsze. Na szczęście maszynę udało się posadzić bez większych problemów. Jeden z silników zaczął rozpadać się na pół godziny przed planowanym lądowaniem w Honolulu - informuje Daily Mail.

Samolot wylądował bezpiecznie po tym, jak piloci wzorowo przeprowadzili procedurę awaryjnego posadzenia maszyny. Nadzwyczajne środki zostały podjęte z powodu utraty obudowy silnika - brzmi oficjalne oświadczenie United Airlines.

 

 

Jeden z pasażerów relacjonował sytuację na Twitterze. Żartował nawet, publikując zdjęcie, na którym widać instrukcję dla pasażerów i uszkodzony element, że rozwiązania dla takiej sytuacji tam nie widzi. Nie wszystkim było jednak do śmiechu. Część podróżujących była śmiertelnie przerażona. Z relacji świadków wynika, że na pokładzie dało się usłyszeć modlitwy ludzi, którzy obawiali się najgorszego.

Autor: 
Kamil Karnowski/Z.B.
Źródło: 

o2/plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama