Nie żyje słynny Wu Yongning - "człowiek pająk". Spadł z 62-piętra

Reklama

pon., 12/11/2017 - 20:15 -- zzz

Tragedia wydarzyła się, gdy słynny Chińczyk kręcił materiał wideo na zlecenie. Miał dostać za to sporą sumę pieniędzy.

Weibo

Wdrapał się na dach 62-piętrowego centrum handlowego Huayuan Hua.Filmik kręcony w mieście Changsha w środkowych Chinach miał trwać zaledwie 2 minuty. W pewnym momencie Wu Yongning stracił równowagę i runął w dół. Nie miał najmniejszych szans na przeżycie - informuje BBC News.

26-latek miał dostać 100 tysięcy juanów (53 tysiące złotych) za nakręcenie klipu. Jak twierdzą chińskie media, zdecydował się na wykonanie zlecenia, by zdobyć fundusze na swój ślub i na leczenie matki, która zmaga się z chorobą psychiczną.

 

Dzień później planował się oświadczyć swojej dziewczynie - twierdzi jeden z członków rodziny młodego mężczyzny.

Weibo

Nieustraszony Wu Yongning miał miliony fanów w internecie. Jego filmy ze spacerami na krawędziach dachów rożnych wysokościowców zdobywały ogromną popularność. Nigdy nie stosował asekuracji.

Weibo

 

 

Informacja o śmierci śmiałka z Chin pojawiła się dopiero miesiąc po fakcie.Jego dziewczyna napisała na chińskim odpowiedniku Twittera, że jej myśli podążają do dnia sprzed miesiąca, kiedy odszedł jej ukochany. Chińska policja potwierdziła tragiczne zdarzenie.

 

Urzędnicy zapewniają, że udzielili wsparcia rodzinie "człowieka pająka". 26-latek był niezwykle sprawny fizycznie, trenował wschodnie sztuki walk. Brał udział w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Informacja o śmierci Wu Yongninga głęboko poruszyła rzesze jego fanów.

Autor: 
youtube
Źródło: 

o2/plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama