Dziedziczka fortuny z rodu Rothschildów zabiła się na quadzie

Reklama

ndz., 07/14/2019 - 21:38 -- zzz

Wydawało się, że Iris Annabel Goldsmith (+15 l.) czeka złota przyszłość. Była ona najstarszą córką Bena Goldsmitha (39 l.) i Kate Rothschild (37 l.), czyli przedstawicieli dwóch bajecznie bogatych rodów (majątek ich rodziny jest szacowany na 300 mln funtów).

Niestety, nastolatka zmarła w poniedziałek na terenie rodzinnej posiadłości w wiosce North Brewham. Brytyjskie media donoszą, że do tragedii doszło przez makabryczny wypadek na quadzie.

Tragedia kompletnie zdruzgotała wszystkich, którzy znali Iris. Ben Goldsmith zamieścił w sieci wzruszający wpis, który poruszył serca internautów. - Dobry Boże, czy mógłbyś zwrócić mi moją piękną, błyskotliwą, miłą dziewczynę? Proszę. Jeśli to niemożliwe, mocno się nią zaopiekuj. Bardzo ją kocham i jestem z niej bardzo dumny. Mój ból jest nie do opisania- napisał.

 

Zobacz obraz na Twitterze

Ben Goldsmith@BenGoldsmith

Dear God, please can I have my beautiful, brilliant, kind little girl back, please God. And if not, please take extra special care of her. I love her so so much and I’m so proud of her. It hurts me so much I can’t describe.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

se

Polub Plportal.pl:

Reklama