GLIK ZDROWIE W REWELACYJNYM TEMPE. CHCE ZDĄŻYĆ NA MŚ W ROSJI

Reklama

pon., 06/11/2018 - 05:51 -- zzz

Najpierw błyskawicznie schodziła opuchlizna, a wraz z nią znikał ból. Wczoraj pojawiły się już fotki dokumentujące, jak Kamil Glik samodzielnie prowadzi samochód. Dziś na rehabilitacji nasz czołowy obrońca w zasadzie wykonywał już pełny ruch ręką, a ból był niewielki i występował tylko w jednym miejscu. Jak tak dalej pójdzie, za tydzień będzie rzucał młotem. Przed jutrzejszą konsultacją we Francji otrzymujemy więc solidny zastrzyk optymizmu.

Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak tempo. Kilka dni temu ręka Glika była unieruchomiona, a diagnoza nie pozostawiała wątpliwości – operacja. A dziś Kamil robi już takie rzeczy:

 

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że AS Monaco raczej nie powinno utrudniać Glikowi wyjazdu na mundial, jeżeli tylko sam Kamil będzie się czuł w pełni sił. Innymi słowy, wszystko w jego rękach.

Tak jak już wielokrotnie pisaliśmy, gdyby trafiło na kogokolwiek innego, prawdopodobnie już dawno na sprawie postawilibyśmy krzyżyk. Kamil Glik wydaje się jednak nie zdarcia i to tym razem w znaczeniu dosłownym. Postęp, jaki w ostatnich dniach poczynił jest imponujący i rozbudza nadzieje. Trzymajcie kciuki, bo jutro ważny dzień i ważna diagnoza. Dziś jednak występ Glika na mundialu to już żadna fantastyka, a w jakimś stopniu prawdopodobny wariant. I tego się trzymajmy.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

WESZLO

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama