Łoś wtargnął do sklepu. Zniszczył stoisko z alkoholem

Reklama

śr., 07/31/2019 - 12:56 -- Anonim (niezweryfikowany)

Z niecodzienną interwencją zmierzyli się w poniedziałek wieczorem policjanci i strażacy z podlaskiej Sokółki. Do jednego z lokalnych sklepów wtargnął… łoś. 

Z niecodzienną interwencją zmierzyli się w poniedziałek wieczorem policjanci i strażacy z podlaskiej Sokółki. Do jednego z lokalnych sklepów wtargnął… łoś. Kierownik sklepu i policja informują, że zwierzę staranowało półki z napojami i alkoholem.

Policja z Sokółki otrzymała wieczorem zgłoszenie o „niebezpiecznym kliencie”, który wtargnął do jednego z lokalnych sklepów. Okazał się nim łoś. Zwierzę o znacznej posturze zdemolowało stoisko z alkoholami i uciekło.

Nagle ze sklepu wybiegł łoś, który przeskakując ogrodzenia kolejnych posesji, pobiegł w stronę lasu.

TOMASZ KRUPA, RZECZNIK PODLASKIEJ POLICJI
Z ustaleń policji wynika, że zwierzę wbiegło do sklepu przez automatyczne drzwi. Krupa wspomniał, że łoś zniszczył głównie stoisko z napojami i alkoholem wysokoprocentowym. 

– Na szczęście nikt nie ucierpiał – podsumował Krupa.

Jak donosi z kolei lokalny portal isokolka.eu, łoś skaleczył się w trakcie wtargnięcia, gdyż na ścianie sklepu widać było ślady krwi. Po wszystkim zwierzę ruszyło w kierunku lokalnych pól. Pracownicy sklepu sprzątali pomieszczenia do północy. 
 

Autor: 
-----------------------
Źródło: 

Radio Zet

Polub Plportal.pl:

Reklama