Warszawa. Pogrzeb 5-letniego Dawidka Ż. Chłopiec pochowany zostanie w Kazachstanie

Reklama

śr., 07/31/2019 - 10:01 -- Anonim (niezweryfikowany)

We wtorek o godz. 11:00 w cerkwi św. Marii Magdaleny w Warszawie odbyła się ceremonia pogrzebowa 5-letniego Dawida Ż. Rodzina chłopca zadecydowała, że w najbliższym czasie zostanie pochowany w Kazachstanie.

We wtorek 30 lipca w warszawskiej cerkwi św. Marii Magdaleny odbyły się uroczystości pogrzebowe Dawida Ż. W pogrzebie uczestniczyła tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele zamordowanego chłopca.

Warszawa. Rodzina zamordowanego chłopca chce go pochować w Kazachstanie

Jak podaje portal wp.pl rodzina nie chciała, by w uroczystościach brały udział postronne osoby. Nabożeństwo odbyło się w obrządku prawosławnym. Prochy zmarłego chłopca złożone zostały złożone w małej, białej urnie. W najbliższym czasie Dawid Ż. zostanie pochowany w Kazachstanie.

Dawid Ż. poszukiwany był od północy 10 lipca, kiedy zaginięcie chłopca zgłosiła jego rodzina. 5-latek miał w tym czasie przebywać z ojcem, który wcześniej zabrał go z domu w Grodzisku Mazowieckim.

Ciało chłopca odnalezione zostało dopiero 20 lipca w okolicach autostrady A2 między Warszawą i Grodziskiem Mazowieckim, niedaleko węzła Pruszków. Sekcja zwłok dziecka wykazała liczne rany kłute klatki piersiowej. Zgon chłopca nastąpił najprawdopodobniej między godzinami 18 i 19. O godzinie 21 ojciec, z którym przebywał chłopiec, odebrał sobie życie rzucając się pod pociąg.

Autor: 
----------------
Źródło: 

wiadomosci.gazeta.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama