Makabryczne odkrycie w Ciecierzynie. Znaleziono cztery ciała noworodków

Reklama

pt., 12/14/2018 - 12:01 -- Anonim (niezweryfikowany)

W Ciecierzynie pod Byczyną (opolskie) na jednej z posesji znaleziono cztery ciała noworodków. Nieoficjalnie mówi się, że martwych dzieci może być jeszcze więcej.

We wsi Ciecierzyn pod Byczyna w województwie opolskim trwa akcja policji i prokuratury. W środę znaleziono tam ciało martwego noworodka.

 

 

Ciecierzyn. Znaleziono trzy ciała noworodków
Jak podaje portal nto.pl, na jednej z posesji we wsi Ciecierzyn w powiecie kluczborskim natknięto się na ciało martwego noworodka. Do odkrycia doszło w środę. Od tego momentu trwało przeszukiwanie posesji. Podczas pracy policja natknęła się na kolejne ciała noworodków. RMF FM podaje nieoficjalnie, że łącznie znaleziono cztery ciała. Według ustaleń stacji wszystko się zaczęło od wizyty pracowników opieki społecznej w mieszkaniu 27-letniej kobiety. Zwrócili uwagę, że kobieta była w ciąży, a później nie widziano jej z dzieckiem. Wezwano policję.
Policja nie podaje na razie wielu szczegółów w sprawie. Tłumaczy to dobrem śledztwa i odsyła do Prokuratury Okręgowej w Opolu, która zajmuje się sprawą. Nieoficjalnie mówi się, że ciała były w różnym stopniu rozkładu. Podejrzewa się, że mogło dojść do dzieciobójstwa.
 

Autor: 
------------------
Źródło: 

wiadomosci.gazeta.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama