Złotoryja: właściciel baru z kebabem oddał utarg dla WOŚP

Reklama

pt., 01/19/2018 - 14:36 -- koscielniakk

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fajna sprawa - mówi w rozmowie z TVN24 właściciel baru z kebabem ze Złotoryi (woj. dolnośląskie). Pan Ahmet cały niedzielny zarobek przekazał na rzecz orkiestry. A, jak podkreśla, klienci w tym dniu byli bardzo hojni.

 

Mężczyzna w tym roku postanowił wykorzystać to, co robi do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na stronie lokalu na Facebooku pojawiło się zdjęcie kartki, która zawisła na drzwiach baru.

- Nie braliśmy ani grosza dla siebie. Niektórzy płacili za jedzenie, ale do puszki wrzucali znacznie więcej niż cena kebaba - mówi właściciel baru w rozmowie z TVN24.

Mężczyzna przyznaje, że nie zastanawiał się nad tym, by poprzeć "tę fajną sprawę". - Mam dwie córki. Jedna urodziła się jako wcześniak. Przez pół roku leżała w szpitalu, a tam wszędzie był sprzęt z serduszkami - zaznaczył.

W puszkach od pana Ahmeta znajdowało się ponad 2,5 tysiąca złotych - informuje Ewa Miara, szefowa sztabu WOŚP w Złotoryi. W całym mieście udało się zebrać 61 tysięcy złotych.

 

Autor: 
------------
Źródło: 

Onet

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama