Zamiast fajerwerków show z dronami - nowa koncepcja odliczania do nowego roku

Reklama

sob., 01/02/2021 - 20:41 -- MagdalenaL

Firma Hyundai Motors opublikowała na celebrację rozpoczęcia nowego roku filmik przedstawiający show z centrum Seulu przy użyciu 1000 dronów.

Film opublikowany na Youtube '2021 show z dronami w Yeongdong' ukazuje 1000 błyszczących dronów unoszących się w powietrzu w centrum Seulu przedstawiające logo, a także auta Hyundai Motors oraz odliczanie do nowego roku i obraz woła (zwierzę na rok 2021 z kalendarza chińskiego).

W filmiku widać także dodające otuchy zdania "Kiedy już w końcu doceniamy luksusy zwykłego życia, jak możliwość odpoczynku gdziekolwiek oraz możliwość wspólnego robienia rzeczy (...), aby odzyskać promienne uśmiechy ukochanych ludzi, aby możliwość spędzania razem dni powróciła (..)", "aby mogła powrócić zwykła codzienność przez chwilkę odpocznijmy, żeby zrobić jeszcze większy skok".

Co rok od 2011 w ostatni dzień roku w dzielnicy Gangnam na stacji Gangnam oraz przed COEX przy ulicy Yeongdong, Hyundai Motors organizowało koncerty na wielką skalę, ceremonie odliczania do nowego roku oraz show fajerwerków itp., jednakże w tym roku ze względu na pandemię zaraźliwej choroby covid19, ów firma zdecydowała się opublikować nagranie show dronów bez udziału publiczności.

Autor: 
Kim Kyung-joon, Tłum. Stella Mateja
Źródło: 

hankookilbo

Dział: 
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama