Wybuch urządzenia ujawniającego płeć dziecka. Przyszły ojciec ginie w eksplozji.

Reklama

śr., 02/24/2021 - 14:50 -- MagdalenaL

Urządzenie zbudowane na przyjęcie, podczas którego ujawniona miała zostać płeć dziecka eksplodowało, w wyniku czego zginął pochodzący z Nowego Jorku przyszły ojciec. 

Sprzęt montowany był przez przyszłego ojca, 28-letniego Christophera Pekny’ego w mieście Liberty, kiedy przedwcześnie wybuchło w niedzielę przed południem. 

Policja podaje, że w wybuchu zginął Christopher Pekny a ranny został jego brat, 27-letni Michael Pekny, którego przewieziono do szpitala. 

Podczas tego typu imprez ogłasza się, czy na świat przyjdzie dziewczynka czy chłopiec.  

Departament policji stanowej Nowego Jorku oraz jednostka ds. usuwania bomb prowadzą śledztwo, bo nie sprecyzowano jeszcze przez jakie urządzenie doszło do niedzielnej eksplozji.  

W rozmowie z The New York Times rzecznik policji stanowej powiedział tylko, że mechanizm składał się z pewnego rodzaju fajki, jednak są to jedyne szczegóły podane na tę chwilę. 

Najstarszy z braci, Peter Pekny Jr, mimo tego, że nie wiedział dokładnie jak wyglądało zdarzenie to opisał je w rozmowie z gazetą jako najdziwniejszy z wypadków, które mógł sobie wyobrazić.  

Podczas tego typu imprez, może zdarzyć się szereg katastrof jednak śmierć jest ostatnią, której można by się spodziewać. 

Odkryciu tej radosnej tajemnicy jaką jest płeć nienarodzonego dziecka, towarzyszą często fajerwerki i kolorowe granaty dymne. 

Było jednak już kilka imprez zakończonych niepowodzeniem, a nawet śmiercią. 

Na początku tego miesiąca zginął również mężczyzna z Michigan podczas baby shower, który trafiony został odłamkami z urządzenia armatniego. 

 

Mówi się, że dwie inne imprezy wywołały pożary we wrześniu 2020 roku w Kalifornii oraz w 2017 roku w Arizonie. 

Pożar El Dorado w Kalifornii spalił ponad 19 000 akrów ziemi, zniszczył domy a setki osób zmuszone zostały do opuszczenia ich. 

Autor: 
Tłum. Alicja Jurałowicz 
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama