Wiadomości

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie morderstwa po tym, jak zastrzelono pewnego mężczyznę niedaleko bloków mieszkalnych w Londynie.
Dla większości rejonów wysp brytyjskich utrzymują się zagrożenia burzami.
Premier Andrej Plenković uczestniczył w świątecznym przyjęciu z okazji święta Ramadan Bajram. Z tej okazji życzył wszystkim wspólnotom religijnym, żeby swoje wielkie święto obchodzili radośnie w otoczeniu rodzinnym.
rodzimi producenci urządzeń i komponentów dla fotowoltaiki, którzy od maja tego roku tworzą sojusz w walce z tanią, ale bardzo dobrą chińską konkurencją, opracowali plan działania na najbliższą dekadę. "W pierwszej kolejności każdy z nich znacząco ro
Prezydent Mešihata Wspólnoty Islamskiej w Chorwacji proponuje, żeby Europa zaakceptowała model organizacji statusu muzułmanów w tym państwie.
​Ostatnie lata sprzyjały usamodzielnianiu się dorosłych Polaków - wynika z szacunków HRE Investments. Jest pewne, że przez skutki epidemii rok 2020 nie będzie już tak dobry. Rozwiązaniem mogłoby być rządowe wsparcie dla młodych chcących zaciągnąć kre
Trzeba umorzyć długi biedniejszych państw i na lata stworzyć mechanizmy uporządkowanej restrukturyzacji zadłużenia, także posiadanego przez prywatnych inwestorów, żeby świat uniknął gospodarczej i humanitarnej katastrofy - twierdzą noblista Joseph St
Znaleziono go leżącego na plecach, w takiej pozycji przez 5 lat znajdowały się zwłoki mężczyzny w zrujnowanej chatce w północnej Norwegii.
Małopolscy działacze PiS przygotowali pismo, które miało trafić na biurko premiera Mateusza Morawieckiego Sprzeciwiają się w nim wygaszaniu kopalń w Libiążu i Brzeszczach.. Nieoczekiwanie pismo nie trafiło jednak do premiera.
Prezydent Stanów Zjednoczonym Donald Trump został odeskortowany z konferencji prasowej po tym, jak agenci Secret Service postrzelili przed Białym Domem mężczyznę, który twierdził, że jest uzbrojony.
Rząd Libanu zrezygnował z pełnionych funkcji wśród rosnących niepokojów, do jakich dochodzi w kraju po wtorkowej eksplozji, która zdewastowała część Bejrutu i zabiła ponad 200 osób.
Pracownik rafinerii BP w Australii, który został zwolniony za parodiowanie swojej firmy dobrze znanym memem z Hitlerem, otrzymał rekompensatę w wysokości 200,000 dolarów (ponad 700,000 złotych).
Makabryczne znalezisko wstrzymuje prace restauracyjne nowo zakupionego kompleksu w bogatej dzielnicy Paryża.
Policja skonfiskowała narkotyki warte nawet do 6 milionów euro i aresztowała co najmniej 17 podejrzanych.
Znaleziono ciała dwóch przyjaciół u morzy przy Brighton. Ginie też kobieta, próbująca ocalić chłopców u wybrzeży Norfolk.

Strony

Reklama