Wiadomości

Według doniesień lokalnych mediów kot, który był trzymany w więzieniu na Sri Lance ucieka policji po tym, jak został znaleziony niosąc narkotyki i karty SIM.
Wybuch w bazie wojskowej w stolicy Somalii - Mogadiszu, zabił przynajmniej osiem osób i ranił czternaście pozostałych - podają władze wojskowe.Nadal nie wiadomo jednak, co spowodowało eksplozję.
"Dajcie szansę pacjentom, nie związujcie rąk medykom" - pod takim hasłem medycy protestowali w Warszawie. Sprzeciwiają się m.in. zaostrzeniu przepisów karnych za niezawiniony błąd lekarski. Protestujący przeszli sprzed budynku resortu zdrowia przed S
Ryzyko natychmiastowego zawalenia pojawia się pośród obaw o skutki globalnego ocieplenia.
Chcąc, by chorwacka flaga narodowa była akceptowana przez wszystkie historyczne regiony, polityczne organy nacjonalne zebrane wokół bana Jelačića zdecydowały się umieścić w niej kolory ze wszystkich trzech herbów Królestwa Chorwacji.
W ciągu najbliższych kilku miesięcy Rezerwa Federalna będzie umacniać zarys polityki, która zobowiązałaby ją do niskich stóp procentowych przez lata, ponieważ realizuje program wyższej inflacji i powrotu do pełnego obrazu zatrudnienia, który zniknął
Materiały filmowe i wiadomości tekstowe potajemnie wysyłane przez zatrzymanego Ujgura odkrywają dowody na łamanie praw człowieka przez Chiny.
Silna eksplozja wstrząsnęła portem w Bejrucie we wtorek, pozostawiając co najmniej 135 ofiar śmiertelnych, ponad 4000 rannych, a także rozległe zniszczenia w całym mieście.
W ostatnich trzech miesiącach owoce zdrożały średnio o ponad 21 proc. w porównaniu do wyników z analogicznego okresu zeszłego roku. Na taki wzrost wpłynęły głównie podwyżki cen jabłek, które sięgnęły blisko 130 proc.
Od soboty, 8 sierpnia, w kilkunastu powiatach z największym wzrostem zakażeń koronawirusem pojawiły się dodatkowe ograniczenia. W piątek wieczorem w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wys
W tym sezonie o weselach rozmawia się nie tylko w kontekście modnych kwiatów i lokacji. Czy imprezy rodzinne są w rzeczywistości „wylęgarnią koronawirusa” i jak zareagować na zaproszenie?
Zostały opublikowane szokujące zdjęcia pokazujące zniszczenia spowodowane eksplozją w Bejrucie, która pozostawiła bez dachu nad głową setki tysięcy ludzi.
Reece Sturgeon został aresztowany w Perth w poniedziałek wieczorem za rzekome spryskanie farbą monitoringu. Ubrany w garnitur, w makijażu przypominającym czarny charakter z komiksu DC, 38-latek śmiał się i podrzucał monety podczas aresztowania.
Obecnie nad polskim niebem może latać nawet 250 tys. dronów. Wraz z popularyzacją tego typu urządzeń, które w zdecydowanej większości wyposażone są w kamery do rejestrowania obrazu, coraz poważniejsza staje się kwestia ochrony danych osobowych i pryw
Spółka Polska Grupa Górnicza znajduje się w złej sytuacji. Bez odpowiedniego planu naprawczego będzie miała wkrótce problemy z płynnością finansową.

Strony

Reklama