EROKRACI W CIENIU BEWXIT  LEGALIZUJĄ ISLAMSKICH MIGRANTÓW!

Reklama

czw., 06/30/2016 - 14:00 -- Anonim (niezweryfikowany)

Merkel i Eurokraci kontratakują! Podczas gdy oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię, Parlament Europejski po cichu ogłasza wydanie imigrantom spoza Unii specjalnych paszportów pozwalających na swobodne poruszanie się po UE.

 Europejska  Ustawa  Podróżowa została ogłoszona kilka godzin przed zakończeniem głosowania w brytyjskim referendum. Brukselscy eurokraci zgodnie twierdzą, że dokument doprowadzi do skrócenia czasu, w którym imigranci nieposiadający ważnych dokumentów, są przetrzymywani przez procedury administracyjne.

 Nowa ustawa ma dać osobom z poza Unii, które pozostają na terenie Wspólnoty nielegalnie, prawo do swobodnego przemieszczania się. Nowe prawo pomoże przede wszystkim imigrantom z Turcji, Syrii, Egiptu i innych krajów arabskich w przedostaniu się do Europy.

 Główny nacisk podczas dyskusji nad nową ustawą był kładziony na akceptację nowego prawa przez kraje, z których pochodzą imigranci, poprzez poprawę szczegółów technicznych.

 Każdy z nielegalnych imigrantów otrzyma stosowny paszport, który będzie uprawniał go do podróżowania w granicach Unii Europejskiej. Paszport będzie zawierał informacje takie jak: nazwisko, wiek, płeć, znaki szczególne oraz zdjęcie, które ma zapobiec fałszerstwom dokumentu.

 W ustawie możemy przeczytać, że „celem nowych regulacji jest zlikwidowanie przyczyn, przez które kraje członkowskie nie stosują się do przepisów o swobodnym przepływie osób”. Czyli jest bezpośredni atak na kraje  jak  Polska i  Węgry, które byłe przeciwne przyjmowaniu islamskich migrantów w wieku poborowym. Paszportyzacja imigrantów to krok w kierunku islamizacji Europy! Taka wiadomość na pewno zelektryzuje Afrykę i możemy spodziewać się potopu uchodźców z Czarnego Lądu na Europę!

 Używając tych samych przepisów bezpieczeństwa, które zastosowano w 2002 roku w przepisach o wizach unijnych, Parlament Europejski chce przyspieszyć stosowanie nowego prawa przez kraje członkowskie.

 W ustawie zawarto także zapis, który dotyczy gwarancji, że wydający nowy dokument będzie musiał wziąć na siebie wszystkie uaktualnienia dokumentów, które mogą pojawić się w przyszłości.

 Wiadomość o nowym prawie rozzłościła brytyjskich polityków, którzy uważają, że prawo to zostało ogłoszone celowo w dzień głosowania nad Brexitem. Mike Hookem, poseł europarlamentu, powiedział, że „to bardzo praktyczne, że postanowili ogłosić nowe prawo, które pozwoliłoby na wjazd większej ilości migrantów do Wielkiej Brytanii, akurat wieczorem przed zamknięciem urn”.

Dział: 
Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama