Anonymous ostrzegają przed III wojną światową

Reklama

śr., 05/10/2017 - 11:10 -- zzz

Grupa hakerów ukrywająca się pod nazwą Anonymous w najnowszym wideo przewiduje, że kolejna wojna światowa może wybuchnąć jeszcze w tym roku. Wszystko spowodowane będzie konfliktem na Półwyspie Koreańskim.

Wojna będzie szybka, ale zacięta i brutalna. Przede wszystkim jej skutki, ekonomiczne i środowiskowe, będą odczuwalne na całym świecie. Zamaskowany członek grupy twierdzi, że sytuacja zmierza tylko w jednym kierunku i niewiele da się zrobić, żeby uniknąć wojny.

Na wierzch wychodzą wszystkie oznaki zbliżającej się wojny na Półwyspie Koreańskim. Kraje ustawiają swoje pionki w strategicznych miejscach. Co prawda w konflikcie tym wezmą udział żołnierze, to jednak w przeciwieństwie do poprzednich wojen światowych, ta będzie szybka, gwałtowna i brutalna. Jej skutki będą miały globalne znaczenie. Zamieszane w nią będą trzy supermocarstwa, a inne kraje będę musiały opowiedzieć się za którąś ze stron - brzmi przekaz filmu.

"Szachownica" jest już prawie gotowa. Chiny nakazały swoim obywatelom opuścić Koreę Północną, ale też wzywają oba kraje do uspokojenia nastrojów. USA cały czas przemieszcza swoje wojska i instaluje systemy obronne w strategicznych punktach, a Kim Dzong Un straszy i przeprowadza kolejne testy rakietowe.

 

Anonymous nie widzą szans na pokojowe rozwiązanie. Donald Trump zapewnił niedawno, że mógłby się spotkać z Kim Dzong Unem, ale jego gabinet szybko stwierdził, że to mało prawdopodobny scenariusz. Prezydent USA zaczął za to nawiązywać kontakty z ludźmi pokroju Rodrigo Duterte, prezydenta Filipin, by upewnić się, że mają oni podobne zdanie do niego. Każe to się zastanowić nad przyszłością i przygotować się na najgorsze.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

o2.pl/youtube

Dział: 
video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama