NIEMCY BĘDĄ WIĘCEJ ŁOŻYĆ NA ZASIŁKI DLA NIEPRACUJĄCYCH PRZYBYSZÓW Z AFRYKI NIŻ NA ZBROJENIA

Reklama

ndz., 05/20/2018 - 09:48 -- zzz

Według Federalnego Urzędu Statystycznego, u naszego zachodniego sąsiada mieszka ponad 18 mln cudzoziemców. Stanowią oni 22 proc. ogólnej liczby mieszkańców RFN, która wynosi obecnie ok. 82 mln. Następne kilka milinów czeka w ramach łączenia rodzin. Do 2022 r. niemieckie wydatki na politykę migracyjną wyniosą 78 mld euro. Najwięcej pochłonie zwalczanie przyczyn migracji.
 

Już wkrótce Niemcy będą więcej łożyć na niepracujących przybyszów z Afryki niż na zbrojenia, bowiem roczny budżet na ten cel wynosi zaledwie około 48 mld Euro.

31 mld mają kosztować działania związane z usuwaniem przyczyn migracji. Na zasiłki socjalne przeznaczono dla uchodźców ok. 21 mld euro, na działania integracyjne, jak nauka języka - 13 mld. Procedury azylowe i zakwaterowanie uchodźców będą kosztować 5,2 mld euro.

Berlin zgodnie z umową koalicyjną ma wypłacić do 2021 r. 8 mld krajom związkowym jako ekwiwalent za poniesione koszty przyjmowania i zaopatrzenia uchodźców. Czyli ogółem na wydatki związane z polityką migracyjną Niemcy przeznaczą do 2022 roku 78 mld euro.

Problematyka uchodźców jest na tyle beznadziejna, że 80% imigrantów z Afryki w ogóle nie pracuje, bo wolą żyć z zasiłku.

Według ekspertów rosnąca liczba niepracujących migrantów to tykająca bomba zegarowa! Co się stanie, kiedy imigranci nie otrzymają zasiłku? Prawdopodobnie dojdzie nie tylko do zamieszek ulicznych, ale także do krwawego konfliktu.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama