W Niemczech zalegalizowano Policję Szariatu!

Reklama

ndz., 11/27/2016 - 12:34 -- zzz

Uliczne patrole islamskiej Policji Szariatu są legalne – orzekł niemiecki sąd.

Niemieckie ulice będą patrolowane przez muzułmańskie patrole salafitów powiązanych z Państwem Islamskim. Patrole szariatu będą mogły działać zarówno na niemieckich ulicach, jak i wchodzić do pomieszczeń.

Wyrok sądu w Wuppertalu ma charakter precedensowy i faktycznie stanowi pierwszy krok do przejęcia kontroli nad systemem bezpieczeństwa w Niemczech przez bojówki islamskie.

 „Funkcjonariusze” policji szriatu w jaskrawych pomarańczowych kamizelkach zaczepiają przechodniów na ulicach oraz wdzierają się do barów, kawiarń i kasyn, agresywnie zmuszając klientów do zaprzestania słuchania muzyki, picia alkoholu i grania w gry hazardowe. Policja  szriatu bardzo często wymierza „sprawiedliwość” na miejscu, bijąc, zastraszając i okaleczając.

Sąd uznał także, że pomarańczowe mundury noszone przez islamskie bojówki – w odróżnieniu np. od strojów nazistowskich – nie mają charakteru militarnego, ani nie budzą strachu w ludziach, a więc są legalne.

Policja Szariatu została założona przez islamskiego terrorystę – przechrztę Svena Lau’a, powiązanego z Państwem Islamskim. Obecnie jest on oskarżony m.in. o werbowanie w Niemczech nastolatków w szeregi terrorystów walczących w Syrii.

Policja Szariatu otwarcie działa już w kilkunastu zachodnich miastach, m.in. w Londynie, Kopenhadze i Hamburgu.

Czym jest szariat?

Szariat to prawo kierujące życiem wyznawców zarówno sunnickiej, jak i szyickiej odmiany islamu. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina. Szariat opiera się na założeniu, że prawo musi dostarczać wszystkiego, co potrzebne dla duchowego i fizycznego rozwoju jednostki. Wszystkie czyny muzułmanina są podzielone na pięć kategorii – konieczne, chwalebne, dozwolone, naganne oraz zakazane. Podstawą określenia czynów koniecznych jest pięć filarów islamu.

 

PL PORTAL PL

Z.B.

Dział: 
video: 
Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama