"Osadnicy" z Afryki płyną w dziesiątkach tysięcy dziennie na zgubę europejskiej cywilizacji

Reklama

wt., 06/27/2017 - 21:19 -- zzz

Przywódcy Unii Europejskiej szykują Europejczykom katastrofę na miarę wojny cywilizacyjnej. Do Włoch przypływa każdego dnia rekordowa liczba "osadników". Wielkość inwazji jest porażająca. Tylko dziś,  tj. 27.06.2017 roku na pokładzie 14 statków przybyło 8,5 tysiąca. Wczoraj 5 tysięcy rzekomych uchodźców na pięciu statkach i 18 łodziach.

 

 Przewozem imigrantów zajmują się organizacje pozarządowe finansowane przez Sorosa i gangi przemytników, które według oceny służb specjalnych na przemycie zarabiają miliardy euro. Owi dobroczyńcy zabierają imigrantów niemal wprost  z wybrzeży Libii.

 

Znalezione obrazy dla zapytania statki zabierają imigrantów prawie z wybrzeża libii

 

W tym momencie w  kierunku Sycylii i Kalabrii płynie 14 jednostek włoskiej marynarki i organizacji pozarządowych.  Sześć niebawem zawinie do włoskich portów, gdzie trwają gorączkowe przygotowania do przyjęcia tak wielkiej liczby przybyszów. Pozostałe są spodziewane wieczorem.  W ten sposób sycylijska mafia działając w porozumieniu i za wiedzą włoskich organów państwowych, przemyca do Europy miliony imigrantów z Afryki. 

Cechą rzekomych imigrantów jest wiek. Niemal wszyscy to mężczyźni w wieku od 16 do 35 lat.

Kwestia wybuchu wojny cywilizacyjnej jest bliższa niż kiedykolwiek i za to wszystko odpowiedzialni są przywódcy Unii Europejskiej.  

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

PL PORTAL PL

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama