Islamizacja Szwecji

Reklama

ndz., 05/14/2017 - 19:10 -- zzz

W Szwecji, a raczej w Szwedostanie, islamizacja życia postępuje coraz szybciej. Zdjęcie, które stało się popularne w sieci, właściwie mówi wszystko o tym zjawisku.

Jak już wielokrotnie pisaliśmy, islam w Szwecji znalazł bezpieczną przystań. Flegmatyczni Szwedzi poddają się bez walki zmianom kulturowym, jakie fundują im islamscy imigranci.

W tym kraju potomków Wikingów programy telewizyjne nadawane są w języku arabskim, menu w restauracjach pisane jest po arabsku, niedawno otwarto największy meczet w Skandynawii a imigranckie gangi przejmują kontrolę nad coraz większymi obszarami największych miast.

Islamscy imigranci ustawiają sobie Szwedów jak chcą a Szwedzi, w imię fałszywej ideologii tolerancjonizmu, troszczą się o nich bardziej niż o własne dzieci.

Zdjęcie, które ostatnio stało się bardzo popularne w sieci mówi wszystko o tym jak muzułmanie przerabiają szwedzkie społeczeństwo na swoją modłę.

Na fotce widać propagandowe stoisko ustawione przez muzułmanów z banerem, na którym widnieje napis: „Ramadan – nowa szwedzka tradycja.”

W przyszłym roku zapewne już zniknie słowo „nowa” a za kilka lat pojawi się slogan: „Ramadan – stara szwedzka tradycja.” I wszyscy Szwedzi będą zmuszani do poszczenia od świtu do zmierzchu, żeby czasem nie urazić wyznawców Allaha spożywaniem pokarmów podczas dnia…

 

Autor: 
---
Źródło: 

wolnosc24.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama